Відбувся виїзний прийом голови районної державної адміністрації В.О.Кіяна

Відбувся виїзний прийом  голови районної державної адміністрації В.О.Кіяна 4 лютого 2019

    Сьогодні, 4 лютого 2019 року, голова районної державної адміністрації Віталій Кіян провів  виїзний прийом громадян у селі Підлиман Підлиманської сільської ради. Прийом громадян проведено за участю, головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Борівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Борівської районної ради Харківської області Наталії Павленко та Підлиманського сільського голови Олександра Калініна.

    В ході прийому було обговорено ряд важливих питань, які стосувалися перспектив об’єднання територіальних громад, покращення матеріально-технічної бази дошкільного закладу, надання допомоги малозабезпеченим громадянам та розвиток громади в цілому.

    Так, жителі звернулися з питання щодо надання допомоги в отриманні твердого палива (дров).  Віталій Кіян рекомендував сільському голові посприяти у вирішенні даного питання.

    Мешканка с. Підлиман звернулася до Віталія Олексійовича з питання отримання милиць та безоплатного надання соціальних послуг територіальним центром соціального обслуговування.

    Завідувач Підлиманського дошкільного закладу цікавилась питанням виділення коштів на реалізацію у 2019 році проекту конкурсу «Разом у майбутнє», Віталій Олексійович зазначив, що на черговій сесії районної ради цю суму буде виділено.

    Цікавило й питання оформлення медичного допуску для дітей, які беруть участь у спортивних змаганнях, головний лікар Наталія Павленко пояснила, що допуск надається дільничним лікарем.

    Голова районної державної адміністрації відвідав Підлиманський ФАП та дошкільний навчальний заклад, поспілкувався з трудовими колективами.

    За результатами проведеного виїзного прийому громадян головою райдержадміністрації були надані роз’яснення громадянам та доручення керівникам відповідних служб. Вирішення деяких питань взято під особистий контроль.