День визволення – це завжди особливе свято. Віталій Кіян

День визволення – це завжди особливе свято. Віталій Кіян 2 лютого 2019

    02 лютого в смт.Борова відбулися заходи з нагоди визволення району від німецько-фашистських загарбників. Мітинг  розпочався урочистою ходою керівництва району та селища, ветеранів, учасників АТО, громадськості та учнівської молоді до Братської могили, де хвилиною мовчання та покладанням квітів всі присутні вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни та тих, хто захистив своїм життям нашу країну сьогодні.
    Продовжилися урочистості в районному Будинку культури фестивалем патріотичної пісні «Заспіваймо, друзі!», з нагоди 76-ої річниці визволення Борівського району від німецьких окупантів.
    Під час фестивалю до всіх присутніх звернувся голова РДА Віталій Кіян. «День визволення – це завжди особливе свято. Кожного разу ми заново переживаємо цей день радості і скорботи. Радості звільнення від німецько-фашистських загарбників і скорботи за полеглими в боях. З глибокою шаною і вдячністю низько вклоняємося світлій пам'яті героїв, які полягли в боях за визволення району, ветеранам війни, які ціною неймовірних зусиль зуміли витіснити ворога з рідної землі і тяжкою працею відбудували країну», - зазначив у своєму виступі Віталій Олексійович. На завершення свого виступу голова РДА ще раз привітав усіх зі святом і побажав міцного здоров’я, добра, довгих літ життя, особистого щастя та процвітання рідної землі під мирним небом.