Відвідали ветеранів Другої світової війни

Відвідали ветеранів Другої світової війни 1 лютого 2019

Пам’ять – це один з найбільших скарбів, якими володіє людство. Пам’ятаючи про минуле, суспільство будує майбутнє.

Напередодні святкування 76-ї річниці визволення Борівщини від німецько-фашистських загарбників делегація у складі голови РДА Віталія Кіяна, першого заступника голови РДА Сергія Федченка, заступника голови РДА Яни Кириченко, депутата обласної ради Миколи Кириченка відвідали учасників бойових дій Другої світової війни за місцем проживання, які заслуговують на особливу увагу та підтримку.  

В ході візиту навідали кожного захисника.  Поспілкувалися з сивочолими ветеранами, особисто висловили вдячність за те, що понад 76 років тому вибороли для нас свободу, що повернули віру у майбутнє, дали можливість жити і розвиватися нащадкам.

Також посадовці дарували продуктові набори і бажали ще багато щедрих літ прожити у здоров’ї, благополуччі, увазі близьких та рідних. 

Ветерани з радістю приймали вітання, втирали непрохані сльози від спогадів про далекі фронтові роки та побратимів, дякували за увагу і щиро бажали Україні миру, адже знають, якою дорогою ціною доводиться його здобувати.

На превеликий жаль на території району на сьогоднішній день  проживає лише 6 учасників бойових дій Другої світової війни.

Це:

   Полтавцева Ганна Олександрівна (с.Шиківка),

   Николенко Олексій Пилипович (с.Копанки),

   Безкровна Марія Андріївна (смт.Борова),

   Павлов Валентин Васильович (смт.Борова),

   Гончаров Іван Степанович (с.Піски-Радьківські),

   Лень Анастасія Миколаївна (с.Піски-Радьківські).

 «Ніхто не забутий…..».