Профорієнтація «Професія твоєї мрії»

Профорієнтація «Професія твоєї мрії» 29 січня 2019

Вибір професії - один з головних життєвих виборів, який здійснює людина в юному віці. Він має значення як для самої людини, так і для суспільства. Від вибору професії у великій мірі залежить задоволення людини своєю долею, її щастя. Професійна інформація - дає змогу учням ознайомитися з різними професіями, з вимогами, які ці професії висувають до людини, а також, де ними можна оволодіти.

От і сьогодні, 29 січня 2019  року, відділом надання соціальних послуг у Борівському районі Ізюмського міськрайонного центру зайнятості за сприянням Харківського обласного центру зайнятості на базі фізкультурно-оздоровчого комплексу смт.Борова був проведений масовий профорієнтаційний захід для учнівської та безробітної молоді, яка не визначилась щодо вибору майбутньої професії.

В даному заході «Професія твоєї мрії» були представлені 14 навчальних закладів, а саме: Харківський центр професійно-технічної освіти ДСЗ,  ХарРІ ДУ НАДУ  при Президентові України, Харківський національний університет внутрішніх справ, Харківська державна зооветеринарна академія, Харківський національний університет радіоелектроніки, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут», Харківський   національний технічний університет сільського господарства ім. Василенка, Національний фармацевтичний університет, Харківський національний педагогічний університет  ім. Г.С. Сковороди, Харківський інститут фінансів Київського національного торговельно-економічного університету, Державний навчальний заклад «Регіональний центр професійної освіти будівельних технологій Харківської області», ДНЗ «Регіональний центр професійної освіти швейного виробництва та сфери послуг Харківської області», КЗОЗ «Харківський обласний медичний коледж» та Електромеханічний коледж Харківського національного університету міського господарства ім. О.М.Бекетова, які  пропонували ознайомитися з інформаційними матеріалами та майстер класами.

В ході проведення профорієнтаційних заходів взяв участь і голова райдержадміністрації Віталій Кіян та заступник голови райдержадміністрації Сергій Шутько. Керівник району зазначив, що проведення даних заходів є дуже важливим для молоді, адже  учні заздалегідь мають можливість більш детально ознайомитися з переліком професій, які користуються найбільшим попитом на ринку праці для учнівської та безробітної молоді, а також дають  змогу розширити знання учнів про світ професій.