Голова РДА провів апаратну нараду

Голова РДА провів апаратну нараду 29 січня 2019

Сьогодні, 29 січня 2019 року, голова РДА Віталій Кіян провів апаратну нараду, в якій взяли участь заступники голови РДА, селищний та сільські голови, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації та установ району.

Перед початком розгляду питань порядку денного всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять загиблих в бою під Крутами національно-свідомих київських студентів, які 29.01.1918 року захищали м.Київ від наступів більшовицької армії.

На апаратній нараді були озвучені актуальні питання життя району, які стосувалися соціальної сфери, медицини, цивільного захисту населення, економіки. А саме: нововведення щодо призначення та виплати населенню субсидій на житлово-комунальні послуги та стан роботи з даного виду послуг в районі, здійснення закупівель товарів, робіт і послуг з використанням електронної системи закупівель у 2018 році, розроблення інформаційних матеріалів стосовно освоєння коштів різних джерел фінансування за останні  3 роки, функціонування закладів первинної медицини,  а також виконання постанови ЦВК від 4 березня 2014 року №31 щодо вимог до приміщень дільничних виборчих комісій з виборів Президента України та приміщень для голосування.

Начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Суржик поінформувала про нововведення у сфері нарахування та виплати населенню субсидій на житлово-комунальні послуги. За її словами правила призначення допомоги у сплаті комунальних платежів залишаються незмінними, змінюється лише алгоритм її виплати. Монетизація відбуватиметься в три етапи. Вже з 1 січня 2019 року участь в монетизації пільг та субсидій братимуть ті сім’ї, які звернулися після 1 січня. Субсидія від держави надходитиме на їх персональний обліковий запис в Ощадбанку. Банк розраховуватиметься за субсидіанта з надавачем комунальних послуг та одразу інформуватиме SMS-повідомленням громадян про те, скільки їм залишилося доплатити за комуналку. З 1 травня монетизація торкнеться тих, хто отримує субсидію чи пільгу вже багато років, в тому числі користується нею в літній період. А з 1 жовтня 2019 року запрацює повномасштабна монетизація, коли кожен, хто є одержувачем житлової субсидії, отримуватиме за результатами опалювального сезону готівкою все, що було заощаджено.

Юрій Ханейчук, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, з питань цивільного захисту та економічного розвитку і торгівлі  райдержадміністрації прозвітував про стан виконання розпорядження голови ХОДА від 24 квітня 2018 року №305 щодо здійснення закупівель товарів, робіт і послуг з використанням електронної системи закупівель у 2018 році та звернув увагу всіх присутніх на організацію виконання розпорядження голови ХОДА від 06 грудня 2018 року №645.

Крім цього, керівники структурних підрозділів РДА та установ району проінформували всіх присутніх про освоєння коштів з різних джерел фінансування у відповідних сферах діяльності за останні 3 роки.

Про стан роботи в закладах, що надають первинну медичну допомогу та стан підписання декларацій пацієнтів з лікарями в районі інформувала Наталія Павленко, головний лікар комунального некомерційного  підприємства  «Борівський районний центр первинної медико-санітарної допомоги» Борівської районної ради Харківської області.

У зв’язку з проведенням в березні чергових виборів Президента України, на сьогоднішньому засіданні апаратної наради було обговорено питання виконання постанови ЦВК від 4 березня 2014 року №31. Керівник апарату РДА Олександр Шевченко нагадав всім присутнім про дотримання вимог до приміщень дільничних виборчих комісій з виборів та приміщень для голосування.

По завершенню апаратної наради головою РДА було надано ряд рекомендацій та доручень керівникам структурних підрозділів та визначено терміни виконання.