На Борівщині відбувся мітинг до Дня Соборності України

На Борівщині відбувся мітинг до Дня Соборності України 22 січня 2019

Сьогодні в смт.Борова біля Знаку незалежності відбувся  мітинг, присвячений Дню Соборності України та 100-річчю проголошення Акта Злуки. У заході взяли участь голова РДА Віталій Кіян, заступники голови РДА, голова районної ради Олена Клименко, селищний голова Олександр Тертишний, учасники АТО, представники підприємств, установ та організацій району.

«Це свято нагадує нам, що Україна не розділена, що немає окремої Східної і Західної України, а що у нас Єдина Держава і ми — Єдиний Народ! 22 січня 1919 року на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів. На зібранні було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки. Виголошення державно-соборницької ідеї стало прагненням територіальної єдності, відродженням незалежної, соборної, демократичної України та утвердженням національної ідеї. У розмаїтті жовто-синіх знамен, того січневого дня, поєднали живим ланцюгом злуки Схід і Захід України. Бажаю усім громадянам України здоров’я і злагоди, сил та натхнення, успіхів та задоволення від роботи на благо нашої Вітчизни, а головне — миру!», - наголосив у своєму виступі голова РДА Віталій Кіян.   

Покладанням квітів до Знаку незалежності всі присутні вшанували пам’ять загиблих борців за соборність України та взяли участь в акції єднання «Живий ланцюг».