Масові заходи до свята Водохреща

Масові заходи до свята Водохреща 21 січня 2019

    19 січня всі православні християни відзначають одне з головних свят - Водохреща. Саме у цей зимовий день віряни випробовують свій організм крижаною водою. Від малого до великого – на свято Водохреща в ополонку наважуються зануритися всі. Адже кажуть, що вода, освячена на Богоявлення, має лікувальні властивості. Здавна вважається, що купання на Водохреща сприяє зціленню від різних недуг.
    Традиційно в Борівському районі з самого ранку в усіх храмах відбулися богослужіння з водоосвячення. Зокрема, в Храмі Різдва Пресвятої Богородиці в смт.Борова святкову літургію та водоосвячення провів настоятель Храму отець Іоан (Мільович Іван Михайлович), після чого він продовжив церемонію в селі Підлиман, де кожен бажаючий міг освятити воду та скупатися в місцевому озері Коніченкове. Всіх присутніх пригощали гарячим чаєм, аби ті могли зігрітися після занурення.
    Участь у даному заході взяв і голова райдержадміністрації Віталій Кіян, який побажав присутнім, щоб священна Йорданська вода зробила усіх здоровими та дужими, очистила душі від тривог і негараздів. Додав, щоб помисли кожного з нас завжди були світлими, а вчинки благородними!