Виїзний прийом громадян в с.Підлиман

Виїзний прийом громадян в с.Підлиман 16 січня 2019

     Відповідно до графіка проведення виїзних прийомів громадян керівництвом районної державної  адміністрації  16 січня 2019 року заступник голови районної державної адміністрації Яна Кириченко відвідала с.Підлиман Підлиманської сільської ради. В ході прийому до заступника звернувся голова громадської організації «Відродження с.Підлиман» Володимир Синицький з проханням посприяти у виділенні коштів у вигляді цільової  субвенції по загальному фонду в сумі 21526 тис.грн. на участь у співфінансуванні міні-проекту «Здоров'я дитині - майбутнє країни», обладнання медичного кабінету Підлиманського дошкільного навчального закладу «Струмочок», який отримав перемогу в обласному конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» у 2019 році. Яна Олександрівна зазначила, що дане питання не залишиться поза увагою.

     Користуючись нагодою, спільно з  Підлиманським сільським головою  Олександром Калініним заступник голови райдержадміністрації  Яна Кириченко відвідала об'єкти соціальної сфери, а саме: ФАП, поштове відділення, дитячий садочок, сільський будинок культури. Під час спілкування з працівниками установ, порушувалися питання щодо ремонту даху приміщення бібліотеки й проведення косметичного ремонту будівлі, забезпечення АЗПСМ медичним обладнанням та інвентарем. ремонту кімнати в ДНЗ, для обладнання в ній медичного кабінету.      

     Вислухавши всі пропозиції та прохання підлиманців, Яна Олександрівна пообіцяла допомогти в межах компетенції райдержадміністрації та підтримати ініціативи громади.