• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Проведено спільний захід серед суб’єктів пробації на тему: «Запобігання та протидія вчиненню домашнього насильства»

Проведено спільний захід серед суб’єктів пробації на тему: «Запобігання та протидія вчиненню домашнього насильства»

Проведено спільний захід серед суб’єктів пробації на тему:  «Запобігання та протидія вчиненню домашнього насильства» 21 грудня 2018

     21 грудня 2018 року спеціалістами управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, спільно з представниками Борівського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, Борівського РС філії Державної установи «Центр пробації» в Харківській області та Борівського ВП Ізюмського ВП ГУНП в Харківській області в приміщенні Борівського ВП ГУНП в Харківській області проведено інформаційно-просвітницький захід серед суб’єктів пробації на тему: «Запобігання та протидія вчиненню домашнього насильства». В заході прийняло участь 14 суб’єктів пробації.

     Захід був побудований на методико-роз’яснювальній бесіді, дискусії. Акцентовано увагу, що однією із найрозповсюдженіших форм порушень прав людини залишається домашнє насильство. Жертвами сімейного насилля найчастіше стають жінки, діти, нерідко люди похилого віку. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів сім’ї супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки. Ця проблема небезпечна тим, що з кожним днем насильницька поведінка набирає широкомасштабності та стає нормою нашого суспільства та має серйозні наслідки. Тому домашнє насильство є суспільною проблемою і потребує вирішення. Також, слухачам наголошено на відповідальності за вчинення домашнього насильства відповідно до Кодексу України про адміністративні правопорушення та про існуючі спеціальні заходи щодо протидії домашньому насильству визначені Законом України «Про запобігання та протидію домашньому насильству».

     На завершення заходу спеціалістами управління соціального захисту населення Борівської районної державної адміністрації надано відповіді на усі питання слухачів та вручено інформаційно-просвітницькі матеріали та буклети.