Євгеній Шахненко, заступник голови ХОДА провів особистий прийом громадян

Євгеній Шахненко, заступник голови ХОДА  провів особистий прийом громадян 18 грудня 2018

    На прийом до заступника голови ХОДА Євгенія Шахненка 18 грудня прийшли жителі та керівники підприємств Борівського району, які зверталися за сприянням у вирішенні таких питань: щодо виділення коштів бюджетів вищого рівня для проведення ремонтних робіт Борівського будинку дитячої творчості та Борівського районного Будинку культури та придбання сміттєвоза.
    Так, жителька будинку 10 по вул. Партизанської смт. Борова прийшла подякувати керівництву Харківської обласної адміністрації за допомогу в організації проведення ремонтних робіт даху їхнього будинку. Дане питання вдалося вирішити завдяки субвенції з обласного бюджету – повідомив заступник голови ХОДА Євгеній Дем’янович. В подальшому необхідно ініціювати створення ОСББ для злагодженої роботи та вирішення існуючих проблем в обслуговуванні житлового фонду.
    Крім цього, під час прийому Борівський селищний голова звернувся до Євгенія Дем’яновича по питанню залишків неосвоєної субвенції з державного бюджету на капітальний ремонт дороги комунальної власності по вул. Миру смт. Борова. Субвенція, яка залишилась не використана на кінець року буде повернута до бюджету – повідомив Євгеній Дем’янович. Вирішенням даної проблеми є 100% освоєння коштів.
    Не залишилось без уваги і питання придбання спеціального сміттєвоза для вивезення та транспортування сміття – заступник голови ХОДА пообіцяв, що в наступному році це питання буде вирішено.
    Директор Борівського районного Будинку культури розповіла, що на проведення ремонтних робіт Борівського районного Будинку культури необхідно значна сума коштів. Проектно-кошторисна документація вже виготовлена за рахунок районного бюджету. Євгеній Шахненко запропонував частково запланувати  виділення коштів з обласного бюджету на проведення даних робіт. Так само це стосується і проведення ремонтних робіт Борівського будинку дитячої творчості.
    Усі питання, озвучені в ході особистого прийому, заступник голови ХОДА  Є.Д.Шахненко взяв під особистий контроль.