• Головна
  • Новини
  • Влада
  • В смт.Борова вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

В смт.Борова вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

В смт.Борова вшанували учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 14 грудня 2018

Сьогодні у смт.Борова, біля знаку  встановленого в знак Чорнобильської трагедії, відбувся мітинг в пам’ять ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС.

До присутніх звернулися голова РДА Віталій Кіян, селищний голова Олександр Тертишний та ліквідатор наслідків Микола Єдімент.

«32 роки пройшло з тих пір, коли в Україні сталася найбільша в світі в той час, техногенна катастрофа - аварія на Чорнобильській АЕС. Вона стала болючою історією для всього світу і залишається важкою спадщиною майбутнім поколінням багатьох держав. Минають роки, але не минає біль від втрати наших героїв-ліквідаторів. Досі від наслідків тієї техногенної катастрофи потерпають мільйони громадян. Слово «Чорнобиль» для всієї планети Земля стало синонімом ядерної смертельної стихії. Зараз важко уявити, скільки зусиль довелося докласти, аби захистити світ від жахливої катастрофи. Сьогодні наш святий обов'язок – пам'ятати, якою ціною дісталася перемога над техногенною катастрофою, шанувати героїв-чорнобильців, надавати дієву допомогу усім, хто з честю прийняв суворий виклик чорнобильського лиха. Нехай ніколи не повториться жах тієї масштабної техногенної катастрофи, нехай  залишиться тільки пам’ять про ті моторошні події, яка  навчить нас цінувати нашу Землю, природу, мир, спокій та людське життя. Дорогі ліквідатори, бажаю вам доброго здоров'я, міцності духу, сімейного благополуччя, оптимізму та впевненості у завтрашньому дні», - наголосив у своєму виступі голова РДА.

На завершення мітингу всіх загиблих ліквідаторів вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів.