• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Голова РДА привітав працівників культури та майстрів народного мистецтва району

Голова РДА привітав працівників культури та майстрів народного мистецтва району

Голова РДА привітав працівників культури та майстрів народного мистецтва району 9 листопада 2018

У районному Будинку культури з нагоди святкування Дня працівників культури та майстрів народного мистецтва відбулися урочисті заходи, на яких було присутнє керівництво Борівської РДА.

Сьогодні вітали керівників клубних закладів, бібліотек, ветеранів галузі, керівників та членів творчих колективів району, майстрів народного мистецтва. З теплими словами привітань до всіх присутніх звернувся голова РДА Віталій Кіян.

«Це свято – винагорода за вашу повсякденну працю, віддане служіння мистецтву. Ваша нива завжди встелена добрими плодами, новими здобутками і високими досягненнями. Ви даруєте людям радість, несете культуру до кожного серця, кожної душі, а разом з тим, примножуючи велич борівського краю, своєю плідною творчою працею та силою духу звеличуєте рідну Україну! Бажаю вам творчого ентузіазму в роботі, незгасного прагнення радувати та дивувати людей. Нехай у вашому особистому житті  розквітає щастя, а в родині панують затишок та благополуччя», - наголосив Віталій Кіян.

За вагомий внесок у розвиток народної творчості, ініціативність, творчий підхід до виконання своїх професійних обов’язків та з нагоди  професійного свята на урочистостях Почесними Грамотами Борівської районної державної адміністрації та Борівської районної ради відзначили кращих працівників культури.

Музичними вітаннями своїх колег привітали працівники культури та аматори сцени району і подарували всім святковий настрій.

Використані фото Віталія Колесніка