Сергій Федченко провів виїзний прийом громадян

Сергій Федченко провів виїзний прийом громадян 8 листопада 2018

Сьогодні перший заступник голови РДА Сергій Федченко провів  виїзний прийом громадян у селі Загризове Богуславської сільської ради.

Жителі громади виявили велику активність та небайдужість до проблем як особистих, так і загально-громадських.

Зокрема, під час прийому громадян порушувалися питання щодо нарахування та виплати орендної плати за земельні частки (паї) місцевими орендарями; функціонування сільського відділення поштового зв’язку; підписання пацієнтами декларацій з сімейними лікарями; змін, які у 2018 році були внесені до порядку надання пільг та субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. Одним з наболілих питань для мешканців даного населеного пункту залишається збирання та вивезення твердих побутових відходів і приведення в належний санітарний стан стихійних сміттєзвалищ, що утворилися на території села.

Також під час прийому громадян було порушено ряд питань, що стосувалися соціального захисту і пенсійного забезпечення.  

На всі порушені питання мешканці громади отримали вичерпні відповіді та рекомендації. Питання, що потребують детальнішого вивчення, Сергій Володимирович взяв під особистий контроль з подальшим їх вирішенням по суті.

Разом з тим, перший заступник голови РДА Сергій Федченко, користуючись нагодою, ознайомився з роботою закладів соціально-культурної сфери, які функціонують в селі Загризове.