Спільний виїзний прийом керівництва районної державної адміністрації

Спільний виїзний прийом керівництва районної державної адміністрації 7 листопада 2018

     Забезпечення всебічного розгляду звернень громадян, порушених у них проблем, оперативне їх вирішення, задоволення законних прав та інтересів громадян на сучасному етапі є одним із пріоритетних завдань органів державної влади, фактором забезпечення суспільно-політичної та економічної стабільності.

     07 листопада 2018 року відбувся спільний виїзний прийом громадян до Ізюмської сільської ради першого  заступника  голови районної державної адміністрації Сергія Федченка та заступника голови районної державної адміністрації Яни Кириченко за участю сільського голови Станіслава Шафрана.

     В ході прийому жителі сільської ради звернулися з таких питань: щодо нарахування допомоги по догляду за дитиною до трьох років, надання фінансової допомоги на придбання підлогового покриття в їдальню в Ізюмській ЗОШ І-ІІІ,  ремонту доріг комунальної власності. Гостро та емоційно піднімалися питання в с.Дружелюбівка. Громадян турбували  земельні питання, а саме: щодо оформлення технічної документації на земельні (майнові) паї, пасовища, щодо виділення земельних ділянок (по 2 га) працівникам соціальної сфери. Питання опалення в сільському будинку культури, придбання костюмів для аматорів,  рекультивація сміттєзвалища в с. Дружелюбівка, спилювання аварійних дерев по населеному пункту.

     Під час  зустрічі на деякі питання  громадянам  були надані ґрунтовні відповіді, а саме, що в 2018 році за рахунок сільського бюджету було здійснено капітальний ремонт та придбано медичне обладнання, медикаменти, меблі для  Ізюмського ФАПу та Дружелюбівського ФПу на загальну суму близько 800 тис.грн. Здійснено ямковий ремонт дороги, відновлено вуличне освітлення в с. Ізюмське та с. Дружелюбівка.  На 2019 рік планується виділення коштів на розвиток соціальної сфери, буде продовжено ремонт дорожнього покриття на території Ізюмської сільської ради та  вирішення інших нагальних проблем.

      Визначено коло питань, які потребують більш детального вивчення та будуть вирішуватися в рамках повноважень районної державної  адміністрації та відповідно до законодавства України.