• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Заступник голови ХОДА Вадим Данієлян відвідав Борівський район та взяв участь в робочій нараді

Заступник голови ХОДА Вадим Данієлян відвідав Борівський район та взяв участь в робочій нараді

Заступник голови ХОДА Вадим Данієлян відвідав Борівський район та  взяв участь в робочій нараді 6 листопада 2018

    Під час наради, яка відбулася 06 листопада 2018 року, було розглянуто низку питань, серед яких – проведення призову на строкову військову службу у 2018 році по Борівському району. Військовий комісар Борівського районного військового комісаріату Олександр Беседін доповів, що на виконання Указу Президента України від 15 лютого 2018 року № 33/2018 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2018 році» план по призову громадян виконаний на 57% і звернувся до всіх присутніх представників місцевого самоврядування з проханням максимально сприяти у вирішенні поставленої задачі.
    Разом з тим, в ході наради обговорили питання про стан реалізації проектів, які фінансуються з бюджетів різних рівнів та будуть введенні в експлуатацію в 2018 році, з якого інформував начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, з питань цивільного захисту та економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Юрій Ханейчук. Під час свого виступу Юрій Миколайович наголосив, що основна частина коштів, які у 2018 році були виділені на соціально-економічний розвиток району з державного, обласного, районного та місцевих бюджетів − освоєна, а решта перебуває на завершальній стадії реалізації. Переважно кошти бюджетів всіх рівнів в цьому році були направлені на реалізацію проектів з освітлення вулиць, з покращення матеріально-технічної бази закладів освіти та культури, здійснення  капітальних ремонтів, часткового ремонту доріг різних форм власності.
    Загальна сума видатків з усіх джерел фінансування у 2018 році на реконструкцію, будівництво і ремонтів об’єктів соцкультпобуту Борівського району, склала 34 мільйони  66,516 тис.грн. /Реєстр цільового використання коштів бюджетів усіх рівнів на будівництво, реконструкцію і ремонт об'єктів Борівського району станом на 06 листопада 2018 року (для перегляду та завантаження)/
    Наступним питанням порядку денного було винесено питання про стан роботи управління соціального захисту населення райдержадміністрації зі зверненнями громадян. Заступник начальника управління – начальник відділу грошових виплат та компенсацій управління соціального захисту населення райдержадміністрації Ольга Буряк прозвітувала, що за 10 місяців поточного року спеціалістами управління було зареєстровано 9136 заяв громадян, переважна кількість яких стосувалася призначення субсидії з відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг та призначення усіх видів соціальних допомог. На всі звернення, що надійшли до управління, надано письмові відповіді і роз’яснення згідно чинного законодавства.
    На сьогоднішній день одним з актуальних питань для населення району залишається питання призначення та нарахування субсидій на оплату житлово-комунальних послуг. «На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 21.10.1995 року №848 «Про спрощення порядку надання населенню субсидій на відшкодування виплат на оплату житлово-комунальних послуг» за 2018 рік нараховано субсидій на загальну суму 24 млн. 689,8 тис.грн. В опалювальний період 2017-2018 років субсидією скористувалися 4822 сімей. З 1 травня цього року за особистими зверненнями прийнято та призначено субсидію 2996 сім’ям», - проінформувала Ольга Миколаївна. Разом з тим, заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації ознайомила всіх присутніх зі змінами в законодавстві, що впливають на розмір нарахування таких виплат.
    У ході проведення головою РДА Віталієм Кіяном було дано ряд рекомендацій сільським головам та керівникам організацій району, а також  відповідних доручень керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації.
    «Я радий бути присутнім на сьогоднішній нараді, під час якої розглядалися такі важливі питання району. Ми почули кожного з доповідачів і я сподіваюся на ваше розуміння та підтримку у вирішенні порушених питань, - підкреслив Вадим Данієлян. – Робота в напрямку підтримки розвитку району триватиме. Усі позитивні зміни відбуваються поступово завдяки підтримці голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної. Ми бачимо, що проводяться ремонти доріг, будівництво вуличного освітлення, будівництво амбулаторій. Покращуються умови перебування та навчання дітей у дитячих садках та школах».
    По завершенню робочої наради Вадим Романович поспілкувався з кожним із місцевих голів стосовно перспектив і розвитку відповідної громади у 2019 році.