На Борівщині відзначили День захисника України та Українського козацтва

На Борівщині відзначили День захисника України та Українського козацтва 12 жовтня 2018

Сьогодні керівництво РДА взяло участь у заходах з нагоди Дня Захисника України, які відбулися на центральній площі в смт.Борова.

Тематичний захід розпочався з урочистої ходи за участі представників влади, працівників райвійськкомату, учасників АТО, керівників та трудових колективів підприємств, організацій і установ району, учнівської молоді.

До всіх присутніх звернувся голова РДА Віталій Кіян.

«Вітаю вас зі святом мужності і патріотизму – Днем захисника України! Ця пам’ятна дата об’єднує чотири величні свята – день Українського козацтва, день утворення Української повстанської армії, свято Покрови Пресвятої Богородиці та День захисника України. Адже, захист України – це праця, покликання і присяга самому собі всього українського народу: волонтерів, медиків, військових, мирних громадян, які підтримують армію. Саме в цьому сила наших захисників: сила робити те, що іноді здається неможливим, спільна сила нескореності і перемоги! Щирої подяки заслуговують ветерани війни та військової служби, інваліди війни, учасники українського визвольного руху, усі, хто свого часу боронив нашу Батьківщину від підступного ворога. Низький вам уклін і найкращі побажання здоров’я, благополуччя й довголіття», - наголосив у своєму виступі Віталій Кіян.

Також до привітань долучилися Військовий комісар Борівського районного військового комісаріату Олександр Беседін.

Патріотично-літературну композицію виконали школярі ООЗ, після якої учасники урочистостей вшанували пам’ять загиблих героїв України хвилиною мовчання та покладанням квітів до місць поховання загиблих воїнів у роки Другої світової війни, до Знаків незалежності, Знаку ліквідаторам аварії на Чорнобильській АЕС та воїнам-інтернаціоналістам, а також до Меморіальної дошки загиблому учаснику АТО Олегу Вікторовичу Ковбасі.

Крім цього, голова РДА Віталій Кіян в приміщенні райдержадміністрації вручив продуктові набори членам сімей загиблих воїнів АТО.