• Головна
  • Новини
  • Влада
  • У Борівському районі урочисто відкрито проекти – переможці обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

У Борівському районі урочисто відкрито проекти – переможці обласного конкурсу «Разом в майбутнє»

У Борівському районі урочисто відкрито проекти – переможці обласного конкурсу «Разом в майбутнє» 12 жовтня 2018

Сьогодні, 12 жовтня 2018 року, голова РДА Віталій Кіян взяв участь в урочистому відкритті та врученні сертифікатів про завершення робіт по міні-проектам, які були учасниками обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» і стали переможцями.

Першим відвідали Борівський ДНЗ №3 «Золота рибка», в якому було оснащено психологічний кабінет. Згідно проекту для сенсорної кімнати було придбано навісну систему для розвитку вестибулярного апарату, комп’ютерну техніку, набір для пісочної терапії, проектор нічного неба та сухий басейн з кульками. Крім цього, для більш зручного перебування дітей в даному кабінеті його було оснащено м’яким кріслом, комплектом столів «Пелюстка», тренажером «Космонавт» та масажним килимком. Загальна сума проекту склала 58,3 тис.грн., з них: кошти обласного бюджету – 28,567 тис.грн., районного – 14,575 тис.грн., селищного – 11,660 тис.грн., конкурсанта – 3,498 тис.грн.

Також, в обласному конкурсі переміг міні-проект під назвою «Центр неформального спілкування Імпреза», реалізація якого передбачала придбання відео- та світлообладнання на загальну суму 199,870 тис.грн. Даний центр створено в Борівському районному Будинку культури.

Перевірили результати втілення і проекту «Сучасна бібліотека для всієї громади». Згідно цього міні-проекту в Борівській центральній районній бібліотеці встановлено проектор, екран з триногом для проектора, комп’ютер та оргтехніку.

«В цьому році ініціативними групами громадян на участь в обласному конкурсі було подано 26 заявок, з яких 7 стали переможцями. Завдяки перемозі даних міні-проектів на покращення об’єктів соціальної інфраструктури з обласного бюджету до району було залучено 550,194 тис.грн. Адже, здебільшого ці кошти були направлені на заклади освіти, культури та дошкільні заклади. Сподіваюсь, що і в наступному році громада району буде не менш активною, а переможців конкурсу – буде ще більше», - зазначив голова РДА Віталій Кіян.