Вадим Данієлян взяв участь у святкових заходах на Борівщині

Вадим Данієлян взяв участь у святкових заходах на Борівщині 6 жовтня 2018

   06 жовтня на Борівщині відзначили 95-у річницю заснування Борівського району та День селища Борова.

   Урочистою ходою жителі району у вишиванках пройшли центральною вулицею селища та взяли участь у пісенному флешмобі «Червона рута» - саме так в смт.Борова розпочали святкування районного свята.

   Для маленьких гостей з нагоди районного свята працювали батути, атракціони, карусель, аква-грим та ще багато цікавого.

   Крім того, на площі презентували свої експозиції селищна та сільські ради, а також підприємства та установи району. Всіх бажаючих пригощали польовою кашею та гарячим чаєм.

   Місцевих жителів та гостей свята від імені голови ХОДА Юлії Світличної привітав її заступник Вадим Данієлян.

   «За ініціативи Президента України Петра Порошенка в країні впроваджується фінансова децентралізація, завдяки якій з’явилися реальні  можливості для втілення реальних проектів. Крім цього, на розвиток соціальної сфери району були також виділені значні кошти і з обласного бюджету. Основним завданням громади на сьогодні є раціональне освоєння  даних фінансових ресурсів на благо селища та району в цілому», - зазначив  Вадим Данієлян.  

   Голова Борівської РДА Віталій Кіян наголосив, що сьогодні в районі проводиться ремонт доріг та основних об’єктів соціальної інфраструктури, відновлено будівництво освітлення вулиць.

   «Головне, що є початок і взаєморозуміння між представниками влади. Адже, лише спільними зусиллями ми зможемо зробити нашу Борівщину кращою та привабливою для майбутніх поколінь», - сказав Віталій Кіян.

   Також за сумлінну працю та вагомий внесок у розвиток громади почесні гості відзначили кращих представників Борівського району.

   Після офіційної частини для всіх присутніх було розпочато святковий концерт за участі спеціальних гостей Paul Manandise та гурту «Діти Фристайлу», феєрверк, дискотека від провідних ді-джеїв м.Харкова та лазерне шоу.