В Богуславській ЗОШ працює медіатека

В Богуславській ЗОШ працює медіатека 6 жовтня 2018

   Перебуваючи в Борівському районі з робочою поїздкою, заступник голови ХОДА Вадим Данієлян відвідав Богуславську ЗОШ, де ознайомився з облаштуванням медіатеки.
«Технічний прогрес приніс нові засоби комунікації, тобто засоби спілкування. На початку ХХІ століття книга і комп’ютер є найавторитетнішими джерелами інформації. Основною метою відкриття в нашій школі медіатеки є в першу чергу задоволення інформаційних потреб учасників навчально-виховного процесу, а також освоєння нових освітніх ресурсів», - розповіла директор Богуславської ЗОШ Наталія Тугай.
   Роботи по створенню шкільної медіатеки у Богуславській ЗОШ І-ІІІ ступенів Борівської районної ради Харківської області завершені. Встановлено комп’ютерне та мультимедійне обладнання, а також нові зручні меблі.
   Ознайомившись з результатом проведених ремонтних робіт, Вадим Романович поспілкувався з колективом закладу та батьківським активом.
   Нагадаємо, цього року на виконання даних робіт з місцевого бюджету були виділені кошти у сумі 236,687 тис.грн. (проведення капітального ремонту приміщення) та надано субвенцію з обласного бюджету у сумі 200,000 тис.грн. (на оснащення приміщення медіатеки оргтехнікою та меблями).