Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації

Відбулося засідання колегії районної державної адміністрації 16 травня 2018

Сьогодні, 16 травня 2018 року, під головуванням голови райдержадміністрації Віталія Кіяна, відбулося засідання колегії райдержадміністрації, за участі заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, голови районної ради, селищного та сільських голів, керівників установ та організацій району, начальників управлінь, відділів райдержадміністрації, представників громадськості, засобів масової інформації.

По-першому питанню порядку денного слухали заступника голови райдержадміністрації Сергія Шутька, який доповів про стан підготовки та організації оздоровлення і відпочинку дітей влітку 2018 року у Борівському районі. Сергій Павлович у своєму виступі зазначив, що цього року буде відкрито 12 пришкільних таборів, в яких планується охопити відпочинком 1040 дітей і підлітків шкільного віку. Робота пришкільних таборів відпочинку почнеться з 28 травня 2018 року. Особлива увага під час літнього оздоровлення буде приділена оздоровленню та відпочинку дітей соціально-уразливих категорій. У таборах з денним перебуванням заплановано дворазове харчування,  середня   вартість  якого   в   день  на  одну  дитину  складатиме 25 гривень. На санаторний режим роботи буде переведено 9 дошкільних навчальних закладів у тому числі 1 у складі Чернещинського навчально-виховного комплексу, в яких планується оздоровити 320 дітей.

Що стосується дитячого позаміського комунального закладу оздоровлення та відпочинку «Орлятко» та його готовності до відкриття, то за словами начальника відділу освіти райдержадміністрації Тетяни Бондарівської та безпосереднього директора закладу Валентини Лопотухи всі необхідні заходи щодо приведення табору та прилеглої території в належний санітарний та естетичний стан вже розпочато, як і оформлення відповідних дозвільних документів.

Розглянувши дане питання, голова райдержадміністрації Віталій Кіян звернув увагу селищного та сільських голів на необхідність виділення коштів з місцевих бюджетів на оздоровлення дітей в таборі «Орлятко», які проживають на підвідомчій їм території.

Наступним питанням порядку денного засідання було питання про хід проведення комплексу весняно-польових робіт у господарствах району, з якого виступив перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Федченко. Сергій Володимирович зазначив, що в зв’язку з несприятливими погодними умовами весняно-польові роботи в цьому році розпочалися значно пізніше середніх календарних строків. Крім цього, ті погодні умови, які склалися у лютому-березні, не дозволили провести підживлення по мерзлоталому ґрунту, що призвело до вирішення даного питання шляхом  проведення підживлення 100% посівів озимих зернових культур прикореневим способом. На сьогодні сільськогосподарськими підприємствами району вже завершено посів ранніх зернових та зернобобових культур, площа яких складає 1741 га. Також, сільськогосподарськими підприємствами активно проводиться робота з посіву ярих зернових культур, яких посіяно на 3329 га. Площа посівів технічних культур становить 11746 га. Кормових культур посіяно на площі 775 га.

На весняно-літній період сільськогосподарські підприємства стовідсотково забезпечені засобами захисту рослин, а машино-тракторний парк сільськогосподарських підприємств за січень – квітень було оновлено в кількості 16 одиниць на загальну суму 21,2 млн. грн.

Разом з тим, було піднято питання щодо дотримання сільськогосподарськими підприємствами норм чинного законодавства під час застосування пестицидів та агрохімікатів.

Керівник апарату райдержадміністрації Олександр Шевченко ознайомив всіх присутніх зі станом роботи з персоналом та прозвітував про забезпечення дотримання законодавства про державну службу в місцевих органах виконавчої влади у 2017 році.

Крім цього, на сьогоднішньому засіданні колегії головою райдержадміністрації Віталієм Кіяном було піднято питання щодо реалізації проектів, які фінансуються з бюджетів різних рівнів та будуть впроваджені протягом 2018 року. З даного питання заслухали заступника голови райдержадміністрації Сергія Шутька, а до обговорення були залучені  галузеві керівники, селищний та сільські голови.

Розглядаючи кожне питання порядку денного, голова райдержадміністрації Віталій Кіян та члени колегії проводили їх детальний аналіз з відповідними зауваженнями та пропозиціями щодо покращення роботи.

По всіх питаннях, що були розглянуті на засіданні, прийнято відповідні рішення.