Відбулась апаратна нарада в райдержадміністрації

Відбулась апаратна нарада в райдержадміністрації 14 травня 2018

14 травня під головуванням голови райдержадміністрації Віталія Кіяна відбулася апаратна нарада. Участь в нараді взяли заступники голови райдержадміністрації, керівник апарату райдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування, начальники структурних підрозділів, відділів та управлінь райдержадміністрації, керівники підприємств, організацій, установ району, представники місцевих ЗМІ.

Голова райдержадміністрації розпочав засідання апаратної наради Віталій Кіян висловивши всім присутнім подяку за проведення в районі травневих свят на належному рівні. Після чого, Віталій Олексійович перейшов до розгляду першого питання порядку денного, яке стосувалося стану розрахунків за надані житлово-комунальні послуги та спожиті енергоносії з початку 2018 року.

Директор Борівського комунального підприємства теплових мереж Андрій Омельченко та начальник Борівського комунального водопровідно-каналізаційного підприємства Анатолій Скиба доповіли про рівень розрахунків за теплову енергію, водопостачання та водовідведення. Також, керівники вищевказаних комунальних підприємств озвучили проблемні питання, що виникли в ході підготовки до опалювального сезону та шляхи їх вирішення.

Про нововведення в призначенні житлових субсидій, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України № 329 від 27 квітня 2018 року «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України та визнання такою, що втратила чинність, постанови Кабінету Міністрів України від 28 грудня 2016 року № 1022» поінформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Суржик. Олена Миколаївна наголосила на необхідності подання нових заяви та декларації і ознайомила зі змінами, що стосуються терміну, на який призначається субсидія, обрахування доходу, повернення залишків невикористаних сум субсидій, тощо.

Під час засідання розглянули також питання щодо підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень учнів Борівського району у 2018 році. За інформацією начальника відділу освіти райдержадміністрації Тетяни Бондарівської, всіх учнів та батьків ознайомлено з умовами проведення ДПА у формі ЗНО та вступу до вищих навчальних закладів у 2018 році. Для проходження ЗНО зареєстровано 77 випускників Борівського району. Під час розгляду даного питання були обговорені основні заходи безпечного підвозу учнів до пунктів здачі ЗНО, а також забезпечення випускників супроводом як медичних працівників, так і працівників поліції.

За підсумками наради голова райдержадміністрації Віталій Кіян дав відповідні доручення.