Обговорили план заходів проведення травневих свят в районі

Обговорили план заходів проведення травневих свят в районі 16 квітня 2018

16 квітня голова райдержадміністрації Віталій Кіян провів засідання оргкомітету щодо підготовки і проведення заходів з нагоди Дня пам'яті та примирення, 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Засідання відбулося за участю заступників голови райдержадміністрації, керівника апарату райдержадміністрації, начальників управлінь та відділів райдержадміністрації, керівників районних підприємств, установ та служб.

 Під час наради було обговорено план заходів та уточнено порядок проведення травневих свят. Увагу присутніх було акцентовано на необхідності упорядкування братських могил, обелісків та військових поховань, а також, охоплення увагою учасників бойових дій, дітей війни та  ветеранів, які працювали в тилу. Це і відвідування їх за місцем проживання, вручення адресних привітань, тощо.

Особливу увагу учасники наради приділили питанням громадського порядку в місцях масового скупчення людей під час проведення урочистостей. Також, голова райдержадміністрації Віталій Кіян наголосив на необхідності забезпечення протягом свят сталої роботи підприємств, відповідальних за життєзабезпечення району.