• Головна
  • Новини
  • Влада
  • В райдержадміністрації проведено І-ий тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

В райдержадміністрації проведено І-ий тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

В райдержадміністрації проведено І-ий тур Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 13 квітня 2018

   11 та 12 квітня 2018 року в районній  державній адміністрації відбулось незалежне комплексне онлайн-тестування учасників І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». У 2018 році в конкурсі взяли участь 5 державних службовців апарату та її структурних підрозділів.

   У комплексному тестуванні конкурсанти  показали аналітичні здібності та здатність до креативного мислення. Тести передбачають завдання на знання Конституції України, законодавства про державну службу, специфіки функціональних повноважень, своїх посадових обов’язків. А також практичні завдання з володінням персональним комп’ютером і ситуаційні завдання зі складання ділових документів.

   Конкурс проводиться на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 19 вересня 2007 року № 1152 «Про проведення щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» та розпорядження голови райдержадміністрації В.О.Кіяна від 28 лютого 2018 року № 14-К «Про організацію проведення першого туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець».

   Метою заходу є демонстрація знань службової етики та етикету державних службовців, їх орієнтування в законодавчому забезпеченні та пріоритетах реформ у тій чи іншій сфері діяльності, а також вміння оцінювати зміни та робити ґрунтовні висновки щодо поліпшення роботи за окремими галузевими напрямами.

Якість знань учасників Конкурсу оцінював Організаційний комітет з проведення І туру Конкурсу. Переможцем у номінації «Кращий керівник» визначено Нікітенко Марину Олегівну – заступника начальника управління, начальника  відділу з питань праці та зайнятості населення управління соціального захисту населення райдержадміністрації, яка зайняла перше місце.

   У номінації «Кращий спеціаліст» перемогу здобула Короткова Аліна Олегівна – головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, з питань цивільного захисту та економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації.

   Матеріали переможців першого туру конкурсу найближчим часом будуть направлені до Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Харківській та Сумській областях щодо участі у другому турі конкурсу, який відбудеться в травні - червні 2018 року.