Перший заступник голови РДА провів виїзний прийом громадян

Перший заступник голови РДА провів виїзний прийом громадян 12 квітня 2018

12.04.2018 року в приміщенні Підвисочанської сільської ради Борівського району перший заступник голови РДА Сергій Федченко провів виїзний прийом громадян.

Сьогодні представники громади та мешканці села мали можливість отримати відповіді на питання та роз’яснення щодо їх вирішення не лише від першого заступника голови РДА та сільського голови, а безпосередньо від профільних фахівців, адже на зустріч були запрошені начальник відділу в Борівському районі Головного управління Держгеокадастру у Харківської області Юрій Циганко, головний лікар КЗОЗ Борівської районної ради «Борівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталія Павленко, начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Наталія Козинська.

В ході прийому до присутніх звернулися громадяни з приводу спірних земельних питань, в результаті обговорення яких заявникам було надано відповідні роз’яснення щодо шляхів їх вирішення.

Ще одне питання, озвучене в ході прийому, стосувалось отримання учасником АТО земельної ділянки, площею 2 га.

«Виділення земельних ділянок учасникам антитерористичної операції здійснюється на підставі ст. 118 Земельного кодексу України.  Органи Держгеокадастру працюють в режимі максимального сприяння учасникам АТО та членам сімей загиблих воїнів в реалізації їх конституційного права на отримання землі. Виходячи з цього, рекомендую Вам в робочому порядку звернутися з необхідним пакетом документів до відповідних органів Держгеокадастру,» - наголосив Сергій Володимирович.

Також під час прийому громадянам було роз’яснено процес реалізації медичної реформи в районі.

«На даний момент реформування медичної сфери району розпочато. Вже стартувала кампанія підписання Декларацій з обраними лікарями, але нажаль поки що ФАПи, які розташовані в населених пунктах Підвисочанської сільської ради, не забезпечені необхідною оргтехнікою, комп’ютером та не підключені до мережі Internet,» - зауважила Наталія Павленко.

За підсумками обговорення даного питання, спільно з сільським головою було прийнято рішення про виділення коштів на придбання необхідної техніки  з місцевого бюджету. Крім цього, розглянули питання щодо потенційного придбання автомобіля для обслуговування ФАПів на підвідомчій території.

З метою роз’яснення Постанови Кабінету Міністрів України №107 від 07.02.2018 року «Про затвердження Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для підтримки галузі тваринництва» та що потрібно зробити для того, щоб стати учасником урядової програми підтримки утримання молодняку великої рогатої худоби, Сергій Володимирович та Наталія Сергіївна завітали до представників місцевих домоволодінь, які утримують телят. Адже, вище вказаною Постановою передбачено надання допомоги фізичним особам, які утримують ідентифікований та зареєстрований молодняк великої рогатої худоби, що народився в господарствах фізичних осіб у поточному році.  Зокрема, програмою держпідтримки передбачено компенсацію у 2500 грн громадянам за утримання молодняку великої рогатої худоби до 13 місяців.