В райдержадміністрації відбулася нарада

В райдержадміністрації відбулася нарада 30 березня 2018

З 1 квітня 2018 року розпочинається нерестова заборона на вилов риби. І від того, наскільки успішно мине період розмноження риб - залежить відтворення популяції риб у наших водоймах. В цей надзвичайно відповідальний період з метою забезпечення охорони та збереження в належному стані середовища перебування, шляхів міграції і місць природного відтворення (нерестовищ) водних біоресурсів у рибогосподарських водних об'єктах на Борівщині, відповідно до статті 10 Закону України «Про рибне господарство», встановлено заборону на лов риби у весняно - літній період природного відтворення (нересту) в 2018 році на  Червоооскільському  водосховищі - з 1 квітня по 10 червня (включно).

Дане питання було озвучено на нараді, яка відбулася 30 березня 2018 року, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Сергія Федченка. Також на цій нараді був присутній старший державний інспектор Харківського рибоохоронного патруля Андрій Бондаренко, начальник Борівського відділення поліції Ізюмського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківської області Денис Шокун, прокурор Борівського відділу Ізюмської місцевої прокуратури,  Валентин Дудник  та  представник громадської організації «Червонооскільська промислова ліга» Олександр Рибалко.

Сергій Володимирович ознайомив присутніх з Наказом Управління Державного агентства рибного господарства в Харківській області №30 від 07.03.2018 року «Про встановлення строків весняно-літньої заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах Харківської області у 2018 році», де визначені строки заборони на промисловий, любительський і спортивний лов риби та інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах.

Особливу увагу було приділено питанню забезпечення патрулювання з метою виявлення браконьєрів в  нерестовий період по всій території водосховища та водних об’єктах на території району як рибоохоронним патрулем так і правоохоронними органами.

Разом з тим, прокурор Борівського відділу Ізюмської місцевої прокуратури,  Валентин Дудник  додав, що за порушення правил рибальства передбачено  адміністративну та кримінальну відповідальність.

Шановні громадяни! Якщо ви стали свідками фактів браконьєрства, терміново звертайтеся до «Гарячої лінії» Харківського рибоохоронного патруля за номером  +380988942594 або до органів поліції за номером 102.