Комісія ТЕБ та НС інспектує стан справ

Комісія ТЕБ та НС інспектує стан справ 27 березня 2018

   За підсумками апаратної наради та на виконання доручення голови райдержадміністрації 26 березня 2018 року комісією техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Борівського району спільно з Борівською райдержадміністрацією, Борівською селищною радою та Борівським комунальним водопровідно-каналізаційним підприємством було обстежено вулиці смт. Борова, які найбільш потрапляють в зону підтоплення. Особливу увагу комісія приділила при обстеженні вулиці Центральної та розробила заходи щодо максимального зменшення впливу талої води, були зроблені відповідні канали, які в свою чергу спрямують талу воду від домогосподарств мешканців вказаної вулиці.

   Борівським ДРП філії «Куп’янський райавтодор» ДП «Харківський облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» були почищені водовідвідні труби під дорогами загального користування від снігу та сміття для кращого проходження талої води.

   Також, члени комісії ТЕБ та НС провели обстеження Борівського КВКП щодо стану насосного та дренажного обладнання, наявності спеціалізованої техніки для уникнення негативних явищ підтоплення та відмітили, що на підприємстві робляться всі необхідні заходи щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені.