Відбулася апаратна нарада райдержадміністрації

Відбулася апаратна нарада райдержадміністрації 26 березня 2018

   Сьогодні, 26 березня 2018 року відбулася апаратна нарада під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Кіяна, за участю заступників голови, керівника апарату райдержадміністрації, начальників управлінь та відділів  райдержадміністрації, керівників підприємств, організацій та установ району, селищного та сільського голів.

   З першого питання порядку денного про заходи щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені в Борівському районі у 2018 році проінформували провідний інспектор Борівського районного сектору Головного управління державної служби з надзвичайних ситуацій України в Харківській області Віталій Сернецький, Борівський селищний голова Олександр Тертишний, Богуславський сільський голова Володимир Мальченко, начальник Борівського ДРП філії «Куп’янський райавтодор» ДП «Харківський облавтодор» ВАТ ДАК «Автомобільні дороги України» Микола Буряк та начальник Борівського комунального водопровідно-каналізаційного підприємства Анатолій Скиба. Даними службами в районі проводяться всі необхідні заходи щодо безаварійного пропуску осінньо-зимових дощових паводків, льодоходу і весняної повені.

   Віталій Кіян дав доручення заступникам голови, Борівському селищному голові та відповідним районним керівникам житлово-комунального господарства провести  обстеження населених пунктів та об’єктів району, які потрапляють в зони можливого підтоплення при паводках, а також провести обстеження стану насосного та дренажного обладнання, наявність спеціалізованої техніки для уникнення негативних явищ підтоплення.

   Начальник фінансового управління райдержадміністрації Надія Лемішко розповіла щодо прогнозованих показників виконання доходної та видаткової частин бюджету району за І квартал 2018 року. Вона довела до відома присутніх, що станом на 23 березня 2018 року зведений план по доходах виконаний на 98,3%, за її прогнозами виконання доходної та видаткової частин бюджету району за І квартал 2018 року буде виконано стовідсотково по кожні місцевій раді району.

   З третього питання порядку денного до слова був запрошений начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, з питань цивільного захисту та економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Юрій Ханейчук, з питання щодо стану розрахунків за надані житлово-комунальні послуги та спожиті енергоносії з початку 2018 року. Також, з даного питання проінформували начальник Борівського комунального водопровідно-каналізаційного підприємства Анатолій Скиба, директор Борівського комунального підприємства теплових мереж Андрій Омельченко, начальник  Борівського районного відділення енергозбуту  Акціонерної компанії «Харківобленерго» Анатолій Мокєєв та начальник Борівського комунального підприємства «Житлово-комунальне господарство» Борівської селищної ради Юрій Чуйко, які розповіли про рівень розрахунків по кожному з підприємств.

   Також, Віталій Кіян звернув увагу на стан полігону твердих побутових відходів в смт.Борова і рекомендував Борівському селищному голові Олександру Тертишному та начальнику Борівського КП «ЖКГ» Борівської селищної ради Юрію Чуйку здійснити заходи по приведенню його в належний санітарний стан.

   З питання стану роботи щодо призначення населенню району субсидій на житлово-комунальні послуги проінформувала начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Суржик. Вона зазначила, що автоматичний перерахунок субсидій станом на 31.12.2017 року на опалювальний період 2017-2018 років перепризначено 4822 сім’ям, за особистим зверненням 1259 сім’ям.

   Коротко зупинилися на питанні щодо монетизації пільгового проїзду, яке на даний час знаходиться на розгляді Кабінету Міністрів України.

   З останнього питання порядку денного щодо підготовки та проведення призову громадян Борівського району на строкову службу до лав Збройних Сил України навесні 2018 року проінформував начальник відділення військового обліку та бронювань сержантів та солдат запасу Борівського районного військового комісаріату Валерій Малашик. Було зазначено, що з 01 квітня по 31 травня 2018 року проводитиметься призов на строкову військову службу в Збройні Сили України громадян, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років, та старші особи, які не досягли 27-річного віку і не мають права на звільнення або відстрочку від призову. На сьогоднішній день Борівським районним військовим комісаріатом здійснюються всі необхідні заходи для виконання планового завдання на відправку призовників до Збройних Сил України у кількості 18 осіб та в зазначені терміни стовідсотково буде виконаний план Харківського обласного військового комісаріату.

   За підсумками наради голова райдержадміністрації дав відповідні доручення.