Віталій Кіян відвідав Борівську дитячу музичну школу

Віталій Кіян відвідав Борівську дитячу музичну школу 14 березня 2018

     Сьогодні, 14 березня 2018 року голова райдержадміністрації Віталій Кіян разом із заступником голови райдержадміністрації Сергієм Шутьком та начальником відділу культури і туризму райдержадміністрації Світланою Шведченко з робочим візитом відвідали комунальний початковий спеціалізований мистецький навчальний заклад «Борівська дитяча музична школа Борівської районної ради Харківської області» і поспілкувалися з трудовим колективом.

   За ініціативи голови райдержадміністрації Віталія Кіяна і за підтримки голови Харківської облдержадміністрації Юлії Світличної на сесії Харківської обласної ради було прийнято рішення щодо капітального ремонту Борівської дитячої музичної школи і виділення коштів в сумі 1,5 млн. грн., а сьогодні, на засіданні сесії районної ради депутати одноголосно підтримали рішення щодо співфінансування на ці цілі і з районного бюджету додатково було виділено 619,4 тис.грн.

   «Сьогодні депутатами Борівської районної ради на черговому засіданні сесії була прийнята субвенція з обласного бюджету районному і додатково виділені кошти районного бюджету на капітальний ремонт комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Борівська дитяча музична школа Борівської районної ради Харківської області. Тому, відділу культури і туризму райдержадміністрації необхідно вже зараз розпочинати тендерні процедури та інші організаційні заходи з проведенням ремонтних робіт і освоєння коштів» - під час зустрічі з педагогічним колективом дитячої музичної школи зазначив голова райдержадміністрації Віталій Кіян.

   Голова райдержадміністрації Віталій Кіян звернув увагу, що необхідно врахувати всі пропозиції колективу і саме головне розпочати заплановані роботи, а саме ремонт покрівлі, утеплення фасаду, заміна трьох вхідних дверей, вікон приміщення, тощо.