• Головна
  • Новини
  • Влада
  • В Борівському районі відбулися V ювілейні змагання з зимової риболовлі «Срібний Оскіл 2018»

В Борівському районі відбулися V ювілейні змагання з зимової риболовлі «Срібний Оскіл 2018»

В Борівському районі відбулися V ювілейні змагання з зимової риболовлі «Срібний Оскіл 2018» 12 березня 2018

   Так, 10 березня 2018 року до Червонооскільського водосховища прибуло понад 100 рибалок як з Борівщини і районів області: Куп’янщини, Ізюмщини, міста Харкова, так і Донецької та Луганської областей, щоб взяти участь в зимовому турнірі підльодної ловлі риби!
   Черговий турнір «Срібний Оскіл» з зимової риболовлі відбувся на Борівщині завдяки ініціативи голови районної державної адміністрації Віталія Кіяна та підтримки депутата Харківської обласної ради Миколи Кириченка.
   До учасників з привітаннями та побажаннями удачі, приємного відпочинку, гарних уловів та перемог звернулися депутат обласної ради Микола Кириченко та перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Федченко.
   Ознайомившись із правилами, рибалки зайняли велику площу і почали "чаклувати" над лунками. Одні нарікали, що риба не ловиться, інші скаржилися, що ловляться одні мініатюрні окунці. А треті тягнули з лунки жирну плотву і чималеньких окунів. Проте задоволення від процесу отримували всі - без винятку!
   По-завершенню судді взялися за фіксування рибальських досягнень: довгоочікуване зважування уловів, підрахунки результатів та підведення підсумків з врученням подарунків.
   Для присутніх та учасників конкурсу була організована лотерея, смачна польова каша та гарячий чай. Задоволення отримали всі присутні!!!

Використані фото Віталія Колесніка.