• Головна
  • Новини
  • Влада
  • 7 березня в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня

7 березня в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня

7 березня в районному Будинку культури відбулися урочистості з нагоди святкування Міжнародного жіночого дня 8 березня 7 березня 2018

У заходах взяли участь голова райдержадміністрації Віталій Кіян, заступники голови райдержадміністрації, громадськість райцентру, трудові колективи працівників державних установ та організацій, селищної і сільських рад та сільськогосподарських підприємств.

Теплі слова вітання зі святом адресував жіноцтву керівник району  Віталій Кіян.

«Сьогодні Ви, жінки, берете активну участь у всіх сферах життя, вносите неоціненний вклад у соціально-економічний розвиток нашого району і всієї країни. Серед вас є суспільні діячі і керівники  підприємств та організацій, вчителі і лікарі, спортсмени і поліцейські, діячі культури і службовці... Але у першу чергу світлий образ прекрасної половини людства завжди був символом домашнього вогнища, сімейного затишку. Ви народжуєте і виховуєте дітей, передаючи з покоління в покоління традиції високої духовності, культури, працьовитості. Щедрість ваших душ зігріває, сила духу – захоплює, а краса – вселяє віру в те, що світ буде врятований», - наголосив голова райдержадміністрації.

Чудовим подарунком для всіх жінок району став святковий концерт за участю народних, заслужених артистів України та аматорських колективів району, сольних виконавців. Зал з вдячністю та щирими оплесками вітав митців сцени.

Концерт пройшов за ініціативи голови райдержадміністрації Віталія Кіяна та підтримки депутата Харківської обласної ради Миколи Кириченка.

Використані фото Віталія Колесніка.