Голова РДА провів апаратну нараду

Голова РДА провів апаратну нараду 6 березня 2018

06 березня 2018 року відбулася апаратна нарада під керівництвом голови РДА Віталія Кіяна, за участю заступників голови, керівника апарату РДА, начальників управлінь та відділів  РДА, керівників підприємств, організацій та установ району, селищного та сільських голів.

На початку апаратної наради Віталій Олексійович представив всім  присутнім новопризначеного начальника Борівського відділу Ізюмської місцевої прокуратури Харківської області радника юстиції Валентина Вікторовича Дудника.

У зв’язку з несприятливими погодними умовами вся техніка району направлена на розчистку доріг. Голова РДА подякував селищному та сільським головам, а також керівникам сільськогосподарських підприємств  району, які долучилися до ліквідації наслідків негоди та забезпечили безперебійний дорожно-транспортний зв'язок населених пунктів.

З питання порядку денного, до слова був запрошений начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, з питань цивільного захисту та економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Юрій Ханейчук. Він доповів з питання реалізації проектів, які фінансуватимуться з бюджетів різних рівнів та будуть впроваджуватися протягом 2018 року. Також, з даного питання інформували селищний та сільські голови району, які перерахували об’єкти, що плануються ввести в експлуатацію на підвідомчій їм території у 2018 році.

 «Ті всі проекти, які ми з Вами обговорювали, за підтримки голови ХОДА Юлії Світличної були включені до відповідних бюджетних рішень обласної ради і на черговій обласній сесії, яка відбулася 01.03.2018 року вони були підтримані депутатами облради. Це дозволило залучити в район близько 10 млн.грн. коштів обласного бюджету, за рахунок яких буде проведено капітальний ремонт та будівництво вуличного освітлення в населених пунктах району, покращено матеріально-технічну базу закладів загальної середньої освіти району. Крім цього, дані кошти передбачені і на проведення капітального ремонту окружного опорного закладу та дитячої музичної школи. Ще одним шляхом залучення коштів в район з обласного бюджету є участь у конкурсі міні-проектів «Разом у майбутнє». Міні-проекти готуються. 8 вже подали заявку та зареєстровані як учасники обласного конкурсу. І я сподіваюся, що більшість міні-проектів поданих від Борівського району стануть переможцями. Тому, сьогодні наше з Вами завдання виконати всі передбачені заходи щодо вчасного освоєння залучених до району коштів», - зазначив Віталій Олексійович.

Про  проведення в районі Міжнародного жіночого Дня - 8 Березня інформувала начальник відділу культури і туризму РДА Світлана Шведченко. Під час своєї доповіді Світлана Василівна ознайомила із запланованими заходами, які будуть проведені в районі з нагоди Міжнародного жіночого дня та запросила всіх присутніх на великий святковий концерт, який відбудеться 07.03.2018 року о 12.00 год. в районному Будинку культури за участі народних, заслужених артистів України та аматорів Борівського РБК.

За підсумками наради голова райдержадміністрації дав відповідні доручення.