• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Соціально-економічні проекти, які буде реалізовано в районі у 2018 році за рахунок коштів обласного бюджету

Соціально-економічні проекти, які буде реалізовано в районі у 2018 році за рахунок коштів обласного бюджету

Соціально-економічні проекти, які буде реалізовано в районі у 2018 році за рахунок коштів обласного бюджету 2 березня 2018

   За ініціативи голови РДА Віталія Кіяна і за підтримки голови ХОДА Юлії Світличної до галузевих обласних програм і Програми економічного і соціального розвитку Харківської області на 2018 рік були включені пропозиції щодо покращення та розвитку соціальної інфраструктури Борівського району, які 1 березня на черговому засіданні обласної сесії були прийняті депутатами обласної ради.

   До Борівського району на покращення матеріально-технічної бази об’єктів соцкультпобуту з обласного бюджету буде спрямовано 9 млн. 802 тис.грн.

   Так, за рахунок коштів обласного бюджету планується провести капітальний ремонт та будівництво вуличного освітлення по населеним пунктам району на суму 1 млн.грн.

   На капітальний ремонт Окружного опорного закладу виділено 5 млн. 950 тис.грн. Також, на ремонт комунального початкового спеціалізованого мистецького навчального закладу «Борівська дитяча музична школа» буде перераховано субвенцію з обласного бюджету районному в сумі 1 млн. 500 тис.грн.

   Що стосується освіти, то слід додати, що в перелік міжбюджетних трансфертів з обласного бюджету місцевим включено субвенцію спеціального фонду на суму 140 тис.грн. на придбання оргтехніки та всіх необхідних витратних матеріалів для початкової школи. На забезпечення закладів загальної середньої освіти технічним та технологічним обладнанням, спортивним знаряддям та інвентарем, безперешкодним доступом до будівель передбачено 384 тис. 600 грн.

   Крім цього, 200 тис.грн. виділено на створення інклюзивно-ресурсних центрів у закладах освіти.

   За рахунок залишку коштів освітньої субвенції з державного бюджету у 2018 році є можливість покращити оснащення предметних кабінетів природно-математичного напрямку закладів освіти району мультимедійними засобами та провести енергозберігаючі заходи на суму 300 тис.грн.

   З метою розвитку фізичної культури і спорту, молодіжних ініціатив та формування здорового способу життя в районі у 2018 році на придбання спортивних комплексів із тренажерним та гімнастичним обладнанням передбачено 300 тис.грн.

   Також, на проведення відпочинку осіб, які безпосередньо брали участь в АТО, членів їхніх сімей, членів сімей загиблих учасників АТО у санаторно-курортних закладах області відповідною Програмою передбачено 28 тис.грн.

   «Я впевнений, що залучення коштів з обласного бюджету позитивно вплине на соціально-економічний розвиток району. Адже, лише спільними зусиллями ми зможемо вирішити ті питання, які є суспільно важливими, але не порушувалися протягом багатьох років», – зазначив голова РДА – В.О.Кіян.