Віталій Кіян провів апаратну нараду

Віталій Кіян провів апаратну нараду 13 лютого 2018

   Сьогодні в Борівській райдержадміністрації відбулася апаратна нарада, яку провів голова РДА Віталій Кіян. У роботі наради взяли участь заступники голови РДА, керівник апарату РДА, начальники структурних підрозділів РДА, керівники установ та організацій району, а також  представники ЗМІ.

   На апаратній нараді начальник фінансового управління РДА Надія Лемішко доповіла про виконання доходної та видаткової частин бюджету району за січень 2018 року. У своїй доповіді Надія Геннадіївна наголосила, що зведений план по доходах загального фонду за звітний період виконаний на 100,3%, а трансфертів з державного бюджету надійшло на суму 14941,6 тис.грн. До районного бюджету власних доходів надійшло 123,6% до передбачених бюджетом. Щодо сільських бюджетів, то всі вони доходну частину виконали.

   Далі виступив  начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, з питань цивільного захисту та економічного розвитку і торгівлі РДА Юрій Ханейчук, який у своєму виступі поінформував всіх присутніх про стан розрахунків за надані житлово-комунальні послуги та спожиті енергоносії з початку 2018 року. За інформацією Юрія Миколайовича та співдоповідачів станом на 12.02.2018 року в районі спостерігається заборгованість за природний газ (2804,2 тис.грн.), за послуги водопостачання та водовідведення (391,9 тис.грн.), за спожиту електричну енергію (3692,4 тис.грн.), за житлово-комунальні послуги (318,5 тис.грн.), основна сума яких буде погашена найближчим часом.

   Одним із актуальних питань сьогоднішньої апаратної наради було питання стану захворюваності на гострі респіраторні вірусні інфекції та грип в районі.

   Так, за словами головного лікаря КЗОЗ Борівської районної ради «Борівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Наталії Павленко за 6 тижнів 2018 року в районі показник захворюваності складає 188,43 на 100 тис. населення, що не перевищує порогового рівня. Також, з початку епідсезону всього щеплено 163 особи такими вакцинами, як: «ВАКСІГРИП», «ДЖІСІФЛЮ».

   Начальник відділу освіти РДА Тетяна Бондарівська виступила співдоповідачем з даного питання та додала, що з метою забезпечення протидії можливого розповсюдження в організованих колективах гострих респіраторно-вірусних інфекцій та грипу, відділом освіти був виданий наказ щодо проведення належних протиепідемічних заходів у навчальних закладах району. Зазначене питання стоїть на контролі, щоденно проводиться моніторинг стану відвідування та відсутності школярів, встановлюються причини. Стан захворюваності на ГРВІ та грип знаходиться в межах норми.

  За підсумками апаратної наради головою районної державної адміністрації були прийняті відповідні доручення.