Привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим

Привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим 29 грудня 2017

Сьогодні, 29 грудня 2017 року, в залі засідань районної ради працівники та  аматори районного Будинку культури привітали працівників Борівської  райдержадміністрації та районної ради, селищного та сільських голів, депутатський корпус, керівників підприємств, організацій, установ та начальників структурних підрозділів райдержадміністрації з наступаючим Новим Роком.

З вітальними словами та найщирішими побажаннями звернувся голова райдержадміністрації Віталій Кіян, який у своєму виступі подякував всім присутнім за те, що з порозумінням віднеслися до вирішення спільних проблемних питань району.

«2017 рік був непростий, але не дивлячись на це, нам вдалося залучити кошти з різних джерел фінансування, за рахунок яких було реалізовано більшість районних проектів та програм. Вірю, що 2018 рік стане роком нових звершень, перемог та досягнень, а впровадження нових реформ позитивно вплинуть на рівень життєдіяльності мешканців району. Вітаю вас з світлими та радісними новорічними святами та бажаю вам миру, добра, здоров’я і злагоди в новому році», – додав Віталій Олексійович.