На Борівщині відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних сил України

На Борівщині відбулися урочистості з нагоди Дня Збройних сил України 6 грудня 2017

Сьогодні, 06 грудня, голова райдержадміністрації Віталій Кіян, перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Федченко та начальник Борівського відділу поліції Денис Шокун відвідали військову частину.

Урочистості відкрив Віталій Олексійович словами подяки військовослужбовцям за їх мужність і професіоналізм. «Переконаний, що Збройні Сили України й надалі з честю виконуватимуть свій обов’язок перед Вітчизною, надійно захищатимуть спокій українського народу. Бажаю всім солдатам і офіцерам мужності та витривалості, сил і здоров’я, добра й достатку в родинах. Всім нам миру на нашій українській землі!» - наголосив у своєму виступі голова райдержадміністрації.

Сергій Володимирович та Денис Володимирович також долучилися до привітань та побажали всім присутнім достатку, злагоди і мирного неба.

У цей святковий день не обійшлося без нагород, серед яких були відзнаки Президента України «За участь у антитерористичній операції», нагороди Міністерства оборони України. За сумлінну працю, високу професійну майстерність та з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України спільною Подякою  райдержадміністрації та районної ради було нагороджено командира військової частини А-0478 Сергія Грека, який в свою чергу також від свого імені вручав Подяки.

Гарний настрій військовослужбовцям подарували працівники та аматори районного Будинку культури.