• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Учні окружного опорного закладу сьогодні отримали знання з основ лідерства

Учні окружного опорного закладу сьогодні отримали знання з основ лідерства

Учні окружного опорного закладу сьогодні отримали знання з основ лідерства 5 грудня 2017

Сьогодні з метою залучення молоді до діяльності, що сприяє формуванню у молодого покоління активної життєвої позиції та лідерських якостей, в рамках проекту «Школа лідерства», голова райдержадміністрації Віталій Кіян і заступник голови райдержадміністрації Сергій Шутько провели зустріч з учнями окружного опорного закладу «Борівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Борівської районної ради Харківської області імені Героя Радянського Союзу В.С.Колісника». Також учасниками даного заходу були генеральний директор СТОВ а/ф «Новий шлях» Олексій Гомон та начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Бондарівська.

Під час зустрічі лідери району розкривали етапи досягнення своїх цілей, що саме спонукало їх до досягнення результатів і успіхів, як через свої владні повноваження вони вирішують різного роду проблемні питання громади, трудових колективів. Крім цього, учнів було ознайомлено з принципами та методикою роботи структурних підрозділів райдержадміністрації.

Саме в такій неформальній обстановці представникам влади і бізнесу було дуже легко побудувати конструктивний діалог зі слухачами, під час якого вони могли поділитися своїми лідерськими якостями і долучити учнів до вирішення актуальних соціальних та державних завдань в найближчому майбутньому, що сприятиме запуску в районі нових громадських ініціатив та розвитку різнобічних молодіжних проектів