• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Відбулися спортивні змагання на перехідний кубок голови райдержадміністрації та голови районної ради

Відбулися спортивні змагання на перехідний кубок голови райдержадміністрації та голови районної ради

Відбулися спортивні змагання на перехідний кубок голови райдержадміністрації та голови районної ради 12 жовтня 2017

З нагоди святкування Дня захисника України та українського козацтва 11 жовтня 2017 року відбулися спортивні змагання на перехідний кубок голови районної державної адміністрації та голови районної ради серед хлопчачих та дівчачих команд, які відбулися на базі Борівського фізкультурно-оздоровчого комплексу (смт. Борова). В спортивних змаганнях з міні-футболу взяли участь спортивні команди шкіл району.

Метою даного заходу було розширення знань дітей про події війни на сході України, виховуючи повагу і шану до захисників нашої держави, її суверенітету й територіальної цілісності, популяризації історії українських звитяг, гідне вшанування борців за незалежність України.

У церемонії відкриття змагань на перехідний кубок взяли участь голова Борівської районної державної адміністрації Віталій Олексійович Кіян, перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Володимирович Федченко, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Павлович Шутько, голова Борівського відділення воїнів-інтернаціоналістів та воїнів запасу «Пандшер» - Володимир Григорович Хиленко, голова громадської організації «Борівська районна спілка ветеранів антитерористичної операції», капітан збройних сил України в запасі Сергій Васильович Хаустов, учасники антитерористичної операції Сергій Володимирович Шаповалов, Григорій Миколайович Зінченко, Олег Олександрович Дудко, Владислав Сергійович Шокало, мати загиблого воїна АТО Олега Ковбаси – Клавдія Федотівна Ковбаса та інші гості.

Віталій Олексійович Кіян висловив найщиріші слова вдячності нашим землякам - учасникам антитерористичної операції за їх відвагу, мужність та героїзм. Також привітав усіх юних учасників спортивних змагань та побажав перемоги найсильнішим.  

Всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять солдат, які загинули на війні, захищаючи нашу державу від загарбників.