Відбулася апаратна нарада при голові районної державної адміністрації

Відбулася апаратна нарада при голові районної державної адміністрації 9 жовтня 2017

Сьогодні в залі засідань районної ради під головуванням голови районної державної адміністрації Віталія Кіяна відбулась апаратна нарада. Участь у зібранні взяли перший заступник голови районної державної адміністрації Сергій Федченко, заступник голови районної державної адміністрації Сергій Шутько, голова районної ради Олена Клименко, начальники управлінь та відділів районної державної адміністрації, керівники підприємств та організацій району.

Розпочали засідання з розгляду питання щодо прогнозованих рейтингових показників району серед районів області за І півріччя  2017 року.

Першим з даного питання виступив Юрій Ханейчук, начальник відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства, з питань цивільного захисту та  економічного розвитку і торгівлі районної державної адміністрації, який у своєму виступі озвучив узагальнену інформацію по структурним підрозділам районної державної адміністрації та підприємствам району, після чого галузеві керівників довели до уваги всіх присутніх відповідні рейтингові показники за 2016 рік та їх прогноз за І півріччя поточного року.

З роз’ясненнями щодо змін в пенсійній реформі виступила Валентина Богуславська, начальник Борівського відділу з обслуговування громадян  Ізюмського об’єднаного Управління Пенсійного Фонду України Харківської області.

Про підготовку та проведення в районі заходів до Дня захисника України та Українського козацтва доповіли Світлана Шведченко, начальник відділу культури  та туризму районної держаної адміністрації та Тетяна Бондарівська, начальник відділу освіти районної державної адміністрації. За їхньою інформацією в культурних закладах району планується проведення таких заходів, як: військово-патріотичні години, оформлення тематичних поличок в бібліотеках району; святково-тематичні концерти в клубних закладах. В навчальних закладах відбудеться тиждень патріотичного виховання учнівської молоді, який передбачає проведення уроків мужності та патріотичної літератури, зустрічей з учасниками АТО, спортивні змагання.

По завершенні наради Віталій Кіян підвів підсумки по розгляду кожного питання порядку денного та дав ряд усних доручень керівникам служб району.