Відбулася розширена апаратна нарада

Відбулася розширена апаратна нарада 8 серпня 2017

Сьогодні під головуванням голови райдержадміністрації Віталія Кіяна відбулась розширена апаратна нарада, в якій взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Сергій Федченко, керівник апарату райдержадміністрації Олександр Шевченко, керівники підприємств, організацій та установ району, начальники структурних підрозділів райдержадміністрації, представники органів місцевого самоврядування.

Голова райдержадміністрації розпочав засідання наради з того, що представив всім присутнім начальника Борівського районного відділу Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області, Надію Іванівну Висоцьку, яка призначена на посаду відповідним наказом від 11.07.2017 року.

Після ознайомлення з кадровими змінами Віталій Олексійович перейшов до розгляду першого питання порядку денного, а саме до виконання доходної та видаткової частин бюджету району з початку поточного року, з якого доповіла начальник фінансового управління райдержадміністрації. Під час виступу Надія Геннадіївна наголосила, що у звітному періоді в усіх сільських бюджетах дохідна частина виконана на 100%, а в деяких спостерігається перевиконання.

Підводячи підсумки розгляду першого питання, голова райдержадміністрації Віталій Кіян звернув увагу всіх присутніх в залі на своєчасні розрахунки за оренду земельних паїв з орендодавцями та активізації роботи в цьому напрямі керівників сільськогосподарських підприємств. Також, Віталій Олексійович не залишив без розгляду питання освоєння коштів державного бюджету, виділених розпорядженням Кабінету Міністрів України № 463-р від 12.07.2017 року на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку громад та коштів обласного бюджету, виділених в рамках конкурсу міні-проектів «Разом у майбутнє».

Наступним питанням порядку денного було питання підготовки господарського комплексу Борівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 років. Про стан готовності до опалювального сезону інформували начальник Борівського комунального водопровідно-каналізаційного підприємства, начальник Борівського району електричних мереж Акціонерної компанії «Харківобленерго», начальник відділу освіти районної державної адміністрації, завідуюча амбулаторії загальної практики смт.Борова, спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації.

Заступник начальника управління соціального захисту населення райдержадміністрації, начальник відділу з питань праці та зайнятості населення райдержадміністрації Марина Нікітенко ознайомила з основними завданнями, умовами прийняття та відрахування з Комунальної установи Харківської обласної ради «Кризовий соціальний центр для жінок», в цілому з співпрацею між органом виконавчої влади та соціальним центром.

З метою гідного відзначення в районі основних державних свят на нараді було заслухано питання  про підготовку до святкування в Борівському районі Дня Державного прапора України та 26-ї річниці Незалежності, з якого доповіла Наталія Голик, спеціаліст відділу культури і туризму райдержадміністрації.

По завершенні наради голова райдержадміністрації Віталій Кіян дав низку доручень керівникам відповідних управлінь та служб району.