Відбулися сходи громадян Ізюмської сільської ради

Відбулися сходи громадян Ізюмської сільської ради 19 червня 2017

Для голови районної державної адміністрації Віталія Кіяна та заступника голови районної державної адміністрації Сергія Шутька робочий тиждень розпочався зі сходів громадян у селі Ізюмське Ізюмської сільської ради.

Сьогодні громадяни мали змогу задавати питання, що стосувалися майже всіх сфер життєдіяльності населення, адже на сходах були присутні фізична особа-підприємець, який займається перевезенням пасажирів на території району Олександр Капленко, начальник Борівського відділення поліції Ізюмського відділу поліції ГУНП в Харківської області Денис Шокун, головний лікар Борівської центральної районної лікарні районної ради Любов Віннікова, начальник Борівського відділу з обслуговування громадян  Ізюмського об’єднаного Управління Пенсійного Фонду України Харківської області Валентина Богуславська, начальник управління соціального захисту населення райдержадміністрації Олена Суржик, начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Бондарівська, представники ЗМІ, депутат районної ради Василь Мизюк та депутат обласної ради Микола Кириченко.

Основною причиною сьогоднішнього зібрання було вирішення проблеми автобусного сполучення с.Ізюмське з смт.Борова та забезпечення безкоштовного проїзду автобусним транспортом для пільгової категорії населення. Крім цього, були підняті питання щодо етичної поведінки водіїв автобусів, видачі квитків при оплаті за проїзд, так як даним маршрутом охоплено багато населених пунктів району. З даного питання виступив О.В.Капленко і пояснив, що останні маршрути були зірвані через появу нелегального перевізника, що призвело до зменшення кількості пасажирів. Щодо безкоштовного проїзду для пільговиків, то Віталій Олексійович звернув увагу всіх присутніх на те, що на сьогоднішній день в районі діє програма, яка передбачає виділення коштів в сумі 250 тис. грн. на відшкодування пільгових перевезень.

Також, під час зборів громадяни порушили питання щодо фінансової децентралізації, медичної та пенсійної реформ, ремонту доріг та вирубки порослі, яка заважає вільному руху автотранспорту, розчистки траси повітряної лінії електромережі, яка проходить через територію населеного пункту (вул. Степова) та ін.

Всі зауваження та прохання були взяті керівниками відповідних підприємств та структурних підрозділів районної державної адміністрації до уваги. Головою районної державної адміністрації по кожному питанню були надані ґрунтовні відповіді та роз’яснення, а також за підсумками сходів громадян було прийнято рішення через місяць провести повторне зібрання громади Ізюмської сільської ради з метою моніторингу та контролю ситуації, що виникла з пасажироперевезенням.

Користуючись нагодою Віталій Олексійович та Сергій Павлович відвідали сільську бібліотеку.