• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Керівництво райдержадміністрації взяло участь в урочистостях, присвячених Дню медичного працівника

Керівництво райдержадміністрації взяло участь в урочистостях, присвячених Дню медичного працівника

Керівництво райдержадміністрації взяло участь в урочистостях, присвячених Дню медичного працівника 16 червня 2017

Сьогодні, 16 червня, з нагоди Дня медичного працівника, в районному Будинку культури відбувся урочистий концерт, на який завітали голова райдержадміністрації Віталій Кіян, перший заступник голови  райдержадміністрації Сергій Федченко та заступник голови районної державної адміністрації, Сергій Шутько.

Віталій Олексійович у своєму виступі щиро подякував медикам за самовідданість, високий професіоналізм, сумлінну працю та вірність покликанню. «Сьогодні в Україні проводиться чимало реформ. Кардинальних змін чекає і нинішня система охорони здоров’я. Переконаний, що, втілюючи крок за кроком необхідні зміни, ми досягнемо того рівня, коли наша медицина нічим не буде поступатися європейським стандартам надання допомоги, а медичне обслуговування в країні буде не тільки якісним і високотехнологічним, але і доступним для усіх верств населення. Ще одне важливе наше спільне завдання – формувати в українців культуру здоров’я і активно пропагувати моду на здоровий спосіб життя»,  ̶ наголосив голова райдержадміністрації.

Кращі представники медичної галузі отримали від керівництва району Почесні Грамоти та Подяки райдержадміністрації і районної ради.

До вітань також приєдналися головний лікар Борівської центральної  районної лікарні Борівської районної ради Харківської області Любов Віннікова та головний лікар комунального закладу центру первинної медико-санітарної допомоги Наталія Павленко.

Гарний настрій гостям свята подарували творчі номери у виконанні працівників медицини, культури та аматорів народного мистецтва.