Відбулася розширена апаратна нарада

Відбулася розширена апаратна нарада 13 червня 2017

Сьогодні, 13 червня 2017 року, під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Кіяна, за участі першого заступника голови районної державної адміністрації Сергія Федченка, заступника голови районної державної адміністрації Сергія Шутька, керівника апарату районної державної адміністрації Олександра Шевченка, керівників структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівників підприємств, установ та організацій, районних служб, селищного та сільських голів, представників засобів масової інформації, відбулася розширена апаратна нарада, на порядку денному якої були розглянуті питання про виконання доходної та видаткової частин бюджету району з початку поточного року, про стан підготовки господарського комплексу Борівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 років, про хід проведення літнього оздоровлення і відпочинку дітей та підлітків у 2017 році, про діяльність ТОВ «Редакція Борівської районної газети «Трудова слава».

Відкриваючи засідання розширеної апаратної наради, голова районної державної адміністрації повідомив про нові призначення та представив  всім присутнім директора районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Фесенко Тетяну Миколаївну, яку було призначено розпорядженням голови райдержадміністрації від 31.05.2017 року. Віталій Олексійович привітав  та побажав успіхів у даному напрямку роботи.

Також, голова районної державної адміністрації В.О.Кіян звернув увагу селищного та сільських голів району про незадовільний стан виконання доручення голови райдержадміністрації щодо здійснення заходів по облаштуванню в’їзних стел та обкосу узбіччя доріг  відповідних територій. Наголосив на детальному моніторингу в’їзних стел і знаків та приведення їх в належний стан чи капітальне оновлення.

Після чого перейшли до розгляду першого питання порядку денного щодо виконання доходної та видаткової частин бюджету району з початку поточного року. По даному питанню було заслухано Надію Лемішко,  начальника фінансового управління райдержадміністрації, яка довела до відома зведений план по доходах загального фонду за січень-травень поточного року, який виконаний на 101,4%. Власних доходів за досліджуваний період в місцеві бюджети району надійшло на 11,6% більше, ніж передбачено бюджетом. Незначне перевиконання місцевих бюджетів спостерігається по Ізюмській, Піско-Радьківській та Підлиманській сільських радах.

З другого питання щодо стану підготовки господарського комплексу Борівського району до роботи в осінньо-зимовий період 2017/2018 років заслухали директора Борівського комунального підприємства теплових мереж Андрія Омельченка, начальника Борівського комунального підприємства «Житлове комунальне господарство» Борівської селищної ради Юрія Чуйка, головного лікаря Борівської центральної районної лікарні Борівської районної ради Любов Віннікову, начальника відділу культури і туризму  районної державної адміністрації  Світлану Шведченко, начальника відділу освіти районної державної адміністрації Тетяну Бондарівську, Борівського селищного голову Олександра Тертишного та Богуславського сільського голову Володимира Мальченка, які проаналізували  стан підготовки  відповідних об’єктів до нового опалювального періоду 2017-2018 років.

З третього питання «Про хід проведення літнього оздоровлення і відпочинку дітей та підлітків у 2017 році» поінформувала начальник відділу освіти районної державної адміністрації Тетяна Бондарівська, яка доповіла, що відкрито 8 пришкільних таборів, в яких відпочинком охоплено 915 чоловік, що становить 70 % від кількості учнів 1-10 класів. Робота пришкільних таборів відпочинку закінчиться 16 червня 2017 року.  А також, наголосила на тому, що роботи з підготовки території та приміщень ДПКЗОВ «Орлятко» тривають і до початку табірної зміни всі організаційні та підготовчі питання будуть завершені. Співдоповідачем  з даного питання виступила директор ДПКЗОВ «Орлятко» Римма Піднебенна, яка детально прозвітувала про стан підготовки оздоровчого табору до літнього оздоровлення та висловила ряд проблемних питань, що потрібно вирішити до відкриття оздоровчої зміни.  А також, заслухали   завідувача сектору з питань молоді та спорту районної державної адміністрації Юрія Бондаренка, який додав, що в цьому році в таких оздоровчих закладах, як: ДП «Український дитячий центр «Молода гвардія», КПДЗСТ «Таврія», санаторіях «Перлина Чорномор´я» та «Патрія», ДТ «Олімпія» вже оздоровилося 17 дітей пільгових категорій. На сьогодні за рахунок обласного бюджету планується оздоровити 43 дитини пільгових категорій, а за рахунок субвенцій селищної та сільських рад в ДПКЗОВ «Орлятко» планується оздоровити 74 дитини пільгових категорій. За рахунок усіх джерел фінансування заплановано охопити оздоровленням та відпочинком не менше 70% дітей району.

Порядок денний  завершився виступом з четвертого питання щодо діяльності районної газети «Трудова слава», з якого проінформувала Тетяна Северин, директор ТОВ «Редакція Борівської районної газети «Трудова слава»», ознайомивши всіх присутніх із завершенням реорганізації Борівського комунального підприємства «Редакція районної газети «Трудова слава» на Товариство з обмеженою відповідальністю «Редакція Борівської районної газети «Трудова слава». А також закликала всіх присутніх підключитися до передплати на районне видання на ІІ півріччя.

Підбиваючи підсумки розширеної апаратної наради, Віталій Кіян надав конкретні доручення керівникам відповідних підприємств, організацій та установ для відпрацювання в межах своїх повноважень.