• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Відбулося засідання розширеної апаратної наради районної державної адміністрації

Відбулося засідання розширеної апаратної наради районної державної адміністрації

Відбулося засідання розширеної  апаратної наради районної державної адміністрації 14 лютого 2017

     Сьогодні, 14 лютого поточного року під керівництвом голови районної державної адміністрації Віталія Кіяна відбулося засідання розширеної апаратної наради Борівської районної державної адміністрації. В роботі наради взяли участь голова районної ради Олена Клименко, заступники голови райдержадміністрації, службовці районної ради, селищний і сільські голови, керівники і спеціалісти структурних підрозділів районної державної адміністрації, керівники підприємств, установ та організацій району, головний редактор районної газети «Трудова слава».
     З першого питання доповідала начальник фінансового управління районної державної адміністрації, Надія Лемішко – «Про виконання доходної та видаткової частин бюджету району за січень місяць  поточного року».
     Заслухавши та обговоривши питання щодо доходної та видаткової частин бюджету району слід відмітити, що зведений план по доходах загального фонду за  січень  2017 року  виконаний на 102,9%, при плані 14575,3 тис.грн., фактично в місцеві бюджети надійшло 15004,0 тис. грн.
     Важливо, що на сьогоднішній день заборгованість по заробітній платі та по енергоносіям (лімітна) по бюджетним установам за січень  місяць відсутня,  так як  кошти районного бюджету району спрямовувалися на фінансування захищених статей видатків, а саме:  оплата праці, придбання медикаментів, харчування,  оплата енергоносіїв.
Дуже важливе було друге  питання – «Аналіз рівня середньомісячної  заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах району», з якого доповідала   начальник  управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, Олена Суржик.
     Слід відмітити, що  рівень середньомісячної заробітної плати у 2016 році формувався по показниках 12 суб’єктах господарювання, які звітували протягом минулого року до відділу статистики. Згідно даних моніторингу за січень-грудень 2016 року середньомісячний рівень заробітної плати штатного працівника по району склав 3233,0 грн., що на 487,9 грн. більше в порівнянні з аналогічним періодом 2015 року, або на 17,7 % та  відповідає 202,1 % прожиткового мінімуму для працездатної особи та законодавчо встановленому  розміру мінімальної заробітної плати (1600,0 грн.).
     Не  менш важливим було третє питання – «Про організацію виконання наказу Міністерства соціальної політики України від 23.09.2013 року №611 «Про затвердження Методики  моніторингу створення нових робочих місць» та стан зайнятості населення в Борівському районі», з якого інформували   начальник  управління соціального захисту населення районної державної адміністрації, Олена Суржик та заступник директора районного центру зайнятості, Сазонова Ганна, які проінформували  присутніх про те, що згідно інформації Ізюмського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Харківській області протягом січня-грудня 2016 року в районі створено 227 нових робочих місць, які відображено в звітності по єдиному соціальному внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Протягом 2016 року необхідно було створити 210 новостворених робочих місць та протягом січня-грудня 2016 року завдання Програми виконано на 108,1 %.
     Четверте питання, що звучало на розширеній апаратній нараді, це – «Про хід підготовки сільськогосподарських підприємств району до проведення комплексу весняно-польових робіт та стан посівів озимих культур урожаю 2017 року», з якого  проінформувала начальник управління   агропромислового розвитку районної державної адміністрації, Наталія Козинська, яка проінформувала присутніх про те, що мінеральних добрив закуплено 969 тонн (55,1%), в тому числі аміачна селітра 546 тонн (31%), амофос -80 тонн (4,5%), нітроамофоска - 156 тонн (8,9%), тукосуміші - 93 тонн (5,3%),  - 40 т), карбамід 94 тонн (5,3%). На сьогодні закупівля добрив продовжується.
Засобів захисту рослин відповідно до укладених договорів є в наявності 20,5 тонн (100%), в т. ч.: інсектицидів 2,1 тн, фунгіцидів 3 тн., гербіцидів 15,1 тн та протруювачів 0,3 тн..
     Сільськогосподарськими підприємствами планується посіяти ранніх зернових та зернобобових культур: ярого ячменю 3000 га, пшениця яра   300 га. Овес 200 га. В господарствах району засипано 507 тонна насіння ярих зернових та зернобобових культур, що складає 61% до потреби з урахуванням страхового фонду (з них 38 тонн еліта)
     З даних  питань головою райдержадміністрації, Віталієм Кіяном були надані відповідні доручення та рекомендації за підсумками проведеної  розширеної апаратної наради.