Відбулося чергове засідання сесії районної ради

Відбулося чергове засідання сесії районної ради 10 лютого 2017

Сьогодні, 09 лютого 2017 року в залі засідань районної ради відбулася чергова сесія, в якій взяли участь голова районної державної адміністрації, В.О.Кіян та перший заступник голови райдержадміністрації, С.В.Федченко.

На порядок денний пленарного засідання XX сесії районної ради VII скликання було винесено 18 проектів рішень. Серед них ­– з питань бюджету, інвестицій та розвитку малого і середнього бізнесу, з питань законності, правопорядку, засобів масової інформації та зв’язків з громадськими організаціями, захисту прав споживачів. Заслухали звіти ряду керівників, зокрема начальник Борівського відділення поліції Ізюмського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Харківської області звітував  про стан боротьби із злочинністю  та охорони громадського порядку в районі за 2016 рік.

Депутатський корпус району заслухав та прийняв рішення щодо  внесення змін і доповнень до низки районних Програми, а саме: до  Програми економічного і соціального розвитку Борівського району на 2017 рік, до Програми запобігання та реагування на надзвичайні ситуації техногенного і природного характеру на 2016-2020 роки та до рішення ХVІІ сесії районної ради VІІ скликання  від 23 грудня 2016 року «Про районний бюджет на 2017 рік». Заслухали також питання про делегування депутатів районної ради щодо участі у складанні протоколу про вихід Борівської районної ради із співзасновників Борівської районної газети «Трудова слава» та Борівського комунального підприємства «Редакція районної газети «Трудова слава» Борівської районної ради Харківської області.

Заслухали звіт про виконання районної Програми соціального    захисту  населення Борівського району, районної ветеранської громадської організації «Чорнобильці Борівщини»,  Борівської районної організації ветеранів України, Борівського відділення воїнів-інтернаціоналістів та воїнів запасу «Пандшер» на 2012-2016 роки. 

Не залишили без уваги і освітянську галузь, розглянувши питання щодо  затвердження штатних розписів дитячого позаміського  комунального закладу  оздоровлення та відпочинку «Орлятко»  для    дітей    з цілодобовим  перебуванням.

Заслухали депутати та схвалили звернення   до   Борівської   селищної, Гороховатської та Підлиманської сільських  рад щодо виділення субвенції з їх селищного та  сільських  бюджетів районному бюджету для  фінансування   в   2017  році  витрат  на організацію харчування всіх учнів 1-4 класів та учнів 5-11 класів з малозабезпечених сімей, учнів  з  особливими    освітніми   потребами (інвалідів) навчальних закладів, розташованих на їх підвідомчих територіях та про звернення до Чернещинської сільської ради щодо виділення субвенції з її сільського бюджету районному бюджету на фінансування в 2017 році витрат на придбання електрокардіографа для амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Чернещина, розташованої на її підвідомчій території.