• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Президент представив нову голову Харківської обласної державної адміністрації

Президент представив нову голову Харківської обласної державної адміністрації

Президент представив нову голову Харківської обласної державної адміністрації 15 жовтня 2016

Президент Петро Порошенко представив нову голову Харківської обласної державної адміністрації Юлію Світличну на зустрічі з керівництвом та депутатським корпусом Харківщини під час робочої поїздки у область.

Глава держави підписав Указ  №462/2016 про призначення Юлії Світличної головою Харківської обласної державної адміністрації.

Президент наголосив, що для призначення на цю посаду проводився «дуже жорсткий  і конкурентний конкурс», у відповідності із новим Законом «Про державну службу», у якому перемогла Юлія Світлична.

Глава держави зазначив, що цей факт вносить серйозну корективу у гендерну складову кадрової політики України і зауважив, що нова керівниця ОДА увійшла до «вищої ліги української політики».

Петро Порошенко підкреслив, що це призначення знаменує прихід нового покоління, яке сформувалося у часи незалежності Української держави.

Президент також зазначив, що вся трудова діяльність Юлії Світличної пов’язанна із Слобожанщиною. «Її поважають, вона дуже добре знає регіон, проблеми регіону», - зазначив він.

«Хочу наголосити, що вона користується повною підтримкою Президента. Це гарантія і запорука того, що я буду приділяти велику увагу Харківщині», - сказав Петро Порошенко.

«Я впевнений, що результат, який може продемонструвати Харківщина, і вже демонструє це приклад, який здатний  надихнути всю країну. Якщо хочете, то ваші і наші успіхі – це є боротьба за мир», - зазначив Президент та підкреслив, що саме успіхи Харківщини, яка сьогодні є лідером по багатьом напрямкам розвитку є показовими для нашої держави.

Глава держави також зазначив, що Харківщина дуже важливий регіон України ще й тому, що левова частина оборонної промисловості розташована тут. Він додав, що державне оборонне замовлення спрямоване в тому числі, на створення нових робочих місць, формування обласного і міського бюджетів, відродження промислового потенціалу регіону.

Президент також наголосив на важливості продовження реформи децентралізації. «Харківщина у нас є чемпіоном по створенню нових територіальних громад, яка бере не кількістю створених громад, а якістю процесу», - зазначив він.

«Ми віддали владу громадам, але разом із владою, разом із значним фінансовим ресурсом ми передали відповідальність», - сказав Президент. Відтепер ремонт та будівництво доріг, освітлення, будівництво чи ремонт дитячих садків, відкриття центру надання адміністративних послуг буде проводитись значно швидше, додав він.

Петро Порошенко повідомив, що у бюджеті на 2017 рік передбачено закріпити за місцевими бюджетами всі податки, які були передбачені у 2016 році. «Місцеві бюджети по абсолютній більшості позицій на 1 вересня 2016 року були виконані у річному вимірі. Перевиконання місцевих бюджетів – профіцит – перевищує 40%», - зауважив Президент.

Глава держави виловив впевненість, що ресурси місцевого бюджету дадуть можливість відкрити центр надання адміністративних послуг у Харкові, а також реалізовувати інші проекти розвитку.

Окремо Президент наголосив на  важливості детінізації заробітних плат. Він нагадав, що розмір єдиного соціального внеску було зменшено з 40% до 20%. Це означає, що за рахунок недоплачених державі податків з’явилася можливість збільшити заробітну платню і збільшити податки на доходи фізичних осіб. «Перейдіть на світло – платіть податки. Через ці податки ми зміцнюємо обороноздатність і реформуємо державу», - підкреслив Петро Порошенко.

Інформація підготовлена за матеріалами сайту Президента України