• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Нарада з апаратом та структурними підрозділами районної державної адміністрації

Нарада з апаратом та структурними підрозділами районної державної адміністрації

Нарада з апаратом та структурними  підрозділами районної державної адміністрації 11 липня 2016

     Сьогодні, 11.07.2016 року під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Кіяна відбулася апаратна нарада з керівниками відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації з порядком денним:
1. Про організацію виконання заходів щодо впровадження електронних закупівель в системі  ProZorro.
2. Про хід проведення літнього оздоровлення і відпочинку дітей та підлітків  у 2016 році.
3. Про комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань військовослужбовцями строкової військової служби за підсумками весняного призову та виконання планового завдання з відбору кандидатів на військову службу за контрактом у ІІ кварталі 2016 року в Борівському районі.
4. Про хід збирання ранніх зернових та зернобобових культур в Борівському районі та очікувана врожайність.
 
     З першого питання доповідав завідувач сектору економічного розвитку і торгівлі райдержадміністрації Юрій Ханейчук. У своєму виступі він розповів, що під головуванням заступника голови райдержадміністрації Сергія Шутька 18.05.2016 р. та 13.06.2016 р. були проведені наради з керівниками бюджетних установ та комунальних підприємств району щодо реалізації положень Закону України «Про публічні закупівлі» та розглянуто Порядок здійснення допорогових закупівель.
Замовники-організатори торгів Борівського району 21.06.2016 року взяли участь у семінар-нараді в м.Ізюмі, яка проводилася Департаментом економіки і міжнародних відносин Харківської облдержадміністрації, з питань впровадження електронних закупівель в системі «ProZorro».
     Станом на 08.07.2016 року до системи електронних закупівель «ProZorro» вже приєдналися: Борівська райдержадміністрація, відділ освіти, відділ культури і туризму райдержадміністрації, Борівська центральна районна лікарня, Першотравнева сільська рада, Борівська селищна рада, Борівське комунальне підприємство теплових мереж та Борівське комунальне водопровідно-каналізаційне підприємство. Оголошено про проведення допорогових закупівель відділом освіти Борівської райдержадміністрації та Борівським комунальним підприємством теплових мереж.
     Голова райдержадміністрації Віталій Кіян акцентував увагу на тому, що необхідно активізувати роботу в найкоротші терміни для розширення переліку бюджетних підприємств та організацій, які приєднуються до електронної системи «ProZorro» та провести конкурси закупівель.
     Про хід проведення літнього оздоровлення і відпочинку дітей та підлітків у 2016 році доповіли начальник відділу освіти райдержадміністрації Тетяна Бондарівська та начальник служби у справах дітей райдержадміністрації Наталія Мірончук. У червні 2016 року працювало 13 пришкільних таборів з денним перебуванням, де відпочило 940 дітей, з них 620 дітей пільгового контингенту.
     З 02.06.2016 р. по 22.06.2016 р. відбулася І зміна у дитячому позаміському комунальному закладі оздоровлення та відпочинку «Орлятко», під час якої відпочило 65 дітей, з них 54 дитини пільгових категорій Борівського району та 11 чоловік - діти з зони зіткнення. З 02.07.2016 року розпочалася ІІ зміна ДПКЗОВ «Орлятко», на яку було закуплено 176 путівки. Станом на 11.07.2016 року оздоровленням охоплено 109 дітей пільгових категорій, при плані – 135 чол., відпочинком – 620 дітей пільгових категорій, при плані – 729 чол.
     З третього питання виступив завідувач сектору з питань мобілізаційної, оборонної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації Олег Максімов, який розповів, що розпорядженням голови районної державної адміністрації від 06 квітня 2016 року №82 «Про призов громадян на строкову військову службу у 2016 року» створено районну призовну комісію. Відповідним розпорядженням було визначено основні заходи, виконавці та напрями роботи для повного і беззаперечного виконання Указу Президента України. Комплектування Збройних Сил України та інших військових формувань військовослужбовцями строкової військової служби здійснюється успішно та за окремим графіком.
     Про хід збирання ранніх зернових та зернобобових культур в Борівському районі та очікувана врожайність доповів в.о. начальника управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Володимир Кавун. Він зазначив, що зернозбиральна техніка готова до проведення збиральних робіт та на період збирання ранніх зернових культур господарства району повністю забезпечені паливно-мастильними матеріалами. Особливістю цьогорічних жнив є дуже нерівномірне достигання хлібних масивів по господарствах та окремих полях. Так, станом на 08.07.2016 року такі господарства, як СТОВ «Шийківське», СТОВ а/ф «Новий шлях», СФГ «Моноліт» зібрали половину запланованих площ, а такі господарства, як СВК а/ф «Солоненське», ТОВ «Ізюмське», ПП «Богуслав СВ» роботу по збиранню ще не розпочали через високу вологість зерна.
За підсумками апаратної наради були прийняті відповідні рішення та надані доручення голови районної державної адміністрації відповідним структурним підрозділам, управлінням та відділам райдержадміністрації.