• Головна
  • Новини
  • Влада
  • Робоча нарада за участю представників органів місцевого самоврядування Борівського району

Робоча нарада за участю представників органів місцевого самоврядування Борівського району

Робоча нарада за участю представників органів місцевого самоврядування Борівського району 1 липня 2016

     Під керівництвом голови райдержадміністрації В.О.Кіяна 01.07.2016 року відбулася робоча нарада з керівниками управлінь, відділів райдержадміністрації селищним та сільськими головами  з порядком денним:
     1. Про виконання доходної та видаткової частини бюджету з початку 2016 року.
     2. Про розподіл путівок на оздоровлення дітей, в тому числі пільгового контингенту, що проживають на території Борівського району.
     3. Про виділення коштів на ремонт автодоріг на території  Борівського району.
     4. Про перерахування населенню району субсидій на житлово-комунальні послуги та компенсаційних виплат.
     5. Про  вжиті заходи в сезон пожежонебезпечного періоду 2016 року на території району.

     Підсумовуючи роботу наради голова райдержадміністрації В.О.Кіян акцентував увагу на тому, що необхідно в короткі терміни розширити перелік бюджетних підприємств та організацій, які приєднаються до електронної системи «ProZorro» та провести конкурси закупівель. Також селищному та сільським головам Борівського району рекомендовано продовжити роботу з контролю за безумовним виконанням планових надходжень доходів до місцевих бюджетів та тримати під контролем цільове і ефективне використання бюджетних коштів. На нараді зауважувалось про необхідність більш тіснішої співпраці з підприємствами-боржниками (установами та організаціями), які розташовані на підлеглій території, з питання своєчасної сплати усіх обов’язкових податків і платежів, збільшення ставок орендної сплати за використання землями с.г. призначення, належного проходження оздоровлення дітей, проведення поточних ремонтів автодоріг як державної, так і комунальної власності, перерахунку субсидій на ЖКГ послуги, запровадження посилених заходів в пожежонебезпечний період, та ін.
     За підсумками  наради були надані доручення голови районної державної адміністрації відповідним службам і структурним підрозділам, управлінням та відділам райдержадміністрації.