• Головна
  • Новини
  • Влада
  • На Борівщині пройшов перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

На Борівщині пройшов перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець»

На Борівщині пройшов перший тур щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» 26 квітня 2016

     Організаційним комітетом з проведення І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» Борівської районної державної адміністрації 25 квітня 2016 року підведено підсумки І туру щорічного Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець». Серед учасників Конкурсу, які представляли апарат та структурні підрозділи райдержадміністрації: 2 державних службовців, які змагались у номінації "Кращий керівник", та 2 державних службовців, які змагались у номінації "Кращий спеціаліст".
     Переможцем у номінації «Кращий керівник» визнано Гонтаря Дмитра Анатолійовича - завідувача юридичного сектору апарату Борівської районної державної адміністрації, який зайняв перше місце.
     У номінації «Кращий спеціаліст» перемогу здобув Кондратенко Олександр В’ячеславович - спеціаліст І категорії відділу організації виробництва  та інформаційного забезпечення управління агропромислового розвитку Борівської районної державної адміністрації.
     Матеріали переможців першого туру конкурсу - Гонтаря Д.А. і Кондратенка О.В. направлені до Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Харківській та Сумській областях щодо участі у другому турі конкурсу, який відбудеться в травні - червні 2016 року.
     Цьогорічний конкурс вкотре показав, що на державну службу приходять професійно підготовлені громадяни, які успішно та ініціативно виконують службові обов’язки та мають організаторські здібності, що ґрунтуються на сучасних знаннях.

Щиро вітаємо переможців конкурсу!