Розпочата районна акція «Посади дерево»

Розпочата районна акція «Посади дерево» 15 квітня 2016

     На останній розширеній апаратній нараді голова райдержадміністрації Віталій Кіян звернувся до усіх керівників району залучитися до районної акції з озеленення та благоустрою - «Посади дерево». Крім наведення чистоти на вулицях та парках, селище продовжують озеленювати, висаджуючи дерева та квіти.

     То ж, сьогодні, 15 квітня 2016 року, керівництво райдержадміністрації, селищний голова, керівники силових структур району, прокуратури, райвіськомату, Борівського районного сектору Головного управління ДСНС висадили близько 30 дерев та 3 ялинки в центральному парку смт.Борова.

     Учасники акції сподіваються, що висаджені з любов’ю та щирістю сердець, нові дерева вже за декілька тижнів вберуться у зелені шати свіжої зелені. Керівництво райдержадміністрації дякує усім, хто долучився до акції та взяв активну участь.

     Усього ж організатори розраховують, що протягом декількох років вдасться повністю оновити центральний парк селища, висадивши нові дерева та замінити деякі старі.

     Зрештою, обов’язком кожного справжнього чоловіка є посадити за своє життя хоча б одне дерево. А дерево – символ, дерево, свого роду, це чудова можливість залишити про себе згадку для нащадків – зазначив голова райдержадміністрації Віталій Кіян.

     Тож без підтримки небайдужих борівчан не обійтися! Запрошуються депутати різних рівнів, громадські активісти, і просто не байдужі люди долучитися до районної акції "Посади дерево" висадивши дерево в центральному парку селища Борова.