Відбулась чергова розширена апаратна нарада

Відбулась чергова розширена апаратна нарада 12 квітня 2016

     Під керівництвом голови райдержадміністрації Віталія Кіяна 12.04.2016 року відбулася розширена апаратна нарада з керівниками відділів, секторів апарату та структурних підрозділів райдержадміністрації, селищного і сільських голів, керівників установ та організацій району, в ході якої було обговорено  питання:

      1. Про виконання доходної та видаткової частин бюджету району за січень-березень поточного року.  
      2. Про закінчення опалювального періоду 2015-2016 років в районі та стан розрахунків за надані  житлово-комунальні послуги і використані енергоносії.
     3. Про виконання Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізація надання адміністративних послуг»  в частині  здійснення реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання.
     4. Про організаційні заходи щодо підготовки оздоровчої кампанії та готовність ПЗОВ «Орлятко» до літнього оздоровлення та відпочинку дітей в 2016 році.
 
        З першого питання доповіла заступник начальника фінансового управління райдержадміністрації Т.А.Лиманська, яка детально надала інформацію про виконання доходної та видаткової частини бюджету району за січень-березень поточного року.

        Друге питання порядку денного висвітлив заступник голови райдержадміністрації С.П.Шутько. Зокрема він зазначив, що опалювальний період в районі розпочався з 06.10.2015 року згідно розпорядженням голови райдержадміністрації № 219 від 06.10.2015 року і проходив у штатному режимі, аварійних відключень не було.
   Сергій Павлович поінформував присутніх, що з початку поточного року споживачі району розрахувалися за спожиту електроенергію на 93,7%, заборгованість становить 1 млн. 850 тис.грн., в тому числі населення розрахувалося на  79,6% і заборгованість склала 769,9 тис.грн.

         Рівень розрахунків за природний газ Борівського підприємства теплових мереж за опалювальний період 2015-2016 років станом на 12.04.2016 року становить 78,1%, заборгованість становить 1934,5 тис.грн. Сплачено у березні 1112,8 тис.грн., у квітні 1087,8 тис.грн. Рівень розрахунків споживачів за теплову енергію з початку 2016 року в цілому становить 95%, в тому числі населення – 151%, установи, що фінансуються з місцевого бюджету – 64%, з державного бюджету – 75%, госпрозрахункові підприємства – 93%, пільги – 94%, субсидії – 131%. Загальна заборгованість споживачів – 3852,9 тис.грн.

          Рівень розрахунків споживачів з початку 2016 року за послуги з водопостачання та водовідведення в цілому склав 101%, заборгованість споживачів взагалі становить – 66,5 тис. грн. Заборгованість за електричну енергію на підприємствах житлово-комунальної галузі відсутня.

          З питання щодо виконання на території району Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розширення повноважень органів місцевого самоврядування та оптимізація надання адміністративних послуг»  в частині  здійснення реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання інформацію надали селищний та всі сільські голови району. Вони зазначили, що при селищній та сільських радах визначено відповідальних осіб та створено належні умови для виконання послуги з реєстрації та зняття з реєстрації місця проживання мешканців громад.

        Начальник відділу освіти райдержадміністрації Т.Ю.Бондарівська ознайомила присутніх на нараді з організаційними заходами щодо підготовки оздоровчої кампанії та готовність ПЗОВ «Орлятко» до літнього оздоровлення і відпочинку дітей у 2016 році. Тетяна Юріївна зазначила, що в поточному році планується охопити відпочинком у пришкільних таборах 708 дітей, що на 18% більше попереднього періоду. Відповідно до плану оздоровлення у 2016 році відділом освіти передбачається відкриття 13 пришкільних таборів та позаміського закладу оздоровлення і відпочинку «Орлятко», перша зміна в якому, за умови перемоги в тендері, розпочнеться з 02.06.2016 року.

     Голова райдержадміністрації Віталій Кіян звернувся з проханням, до усіх керівників району різних форм власності, долучитися до районної акції з озеленення та благоустрою - «Посади дерево». То ж, якщо усі присутні керівники, а зараз присутніх близько 50 чоловік, висаде дерево в центральному парку смт.Борова і буде його доглядати, то будуть дякувати нам з вами майбутнє покоління за озеленення територій, мальовничий вид та чистий екологічний стан нашого селища.

       За підсумками  апаратної наради були прийняті відповідні рішення та надані доручення голови районної державної адміністрації відповідним структурним підрозділам, управлінням, відділам райдержадміністрації.